Новини та події

2017-12-27

Новорічні вітання Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

Ось і підходить до завершення 2017 рік, а у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» можна підвести підсумки завершення першого семестру 2017-18 навчального року.

Докладніше

2017-12-23

Передноворічні відзнаки та вітання для найкращих студентів та професорсько- викладацько складу Київського інституту інтелектуальної власності та права національного університету «Одеська юридична академія»

Новорічна атмосфера панує і у стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права національного університету «Одеська юридична академія»! Як доказ того 23 грудня 2017 року в стіна Київського інституту за ініціативою та активною участю директора інституту Василя Івановича Фелика було проведено офіційну вітальну частину для активних студентів студентського самоврядування та професорсько-викладацького складу, де було відмічено та вручено грамоти і подяки для найкращих викладачів та студентів.

Докладніше

2017-12-23

Вітальний візит студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» до «Центру інтегрованого професійного навчання дітей та молоді Дарницького району міста Києва».

23 грудня 2017 року студенти та керівництво Київського інституту інтелектуальної власності та права національного університету «Одеська юридична академія» з подарунками та вітаннями для дітей завітали до центру інтегрованого професійного навчання дітей та молоді Дарницького району міста Києва, благодійного фонду «Асперн».

Докладніше

2017-12-15

Міжнародна науково-практична конференція «Публічне та приватне право у формуванні компетентності юриста та фахівця в галузі інтелектуальної власності» у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

15 грудня 2017 року на базі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася міжнародна науково-практична конференція «Публічне та приватне право у формуванні компетентності юриста та фахівця в галузі інтелектуальної власності».

Докладніше

2017-12-12

​Завідувач кафедри кримінального права, процесу та криміналістики Максим Валерійович Палій через відеозвʼязок взяв участь в Х Всеукраїнській науковій конференції молодих учених «Правова система держави: проблеми формування та перспективи розвитку»

Завідувач кафедри кримінального права, процесу та криміналістики Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» кандидат юридичних наук, доцент Максим Валерійович Палій через відеозвʼязок взяв участь 12 грудня 2017 року в Х Всеукраїнській науковій конференції молодих учених «Правова система держави: проблеми формування та перспективи розвитку», яка була присвячена Дню прийняття Декларації прав людини та відбулася в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

Докладніше

2017-12-08

Турнір з армреслінгу У Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія"

​6 грудня 2017 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" за ініціативою Студентської ради інституту та підтримки директора Фелика Василя Івановича ,а також нашого шановного президента Національного університету Одеська юридична академія Ківалова Сергія Васильовича відбувся турнір з армреслінгу.

Докладніше

2017-12-07

Почесні відзнаки для працівників та студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету “Одеська юридична академія”

​З нагоди 20-ти річчя Національного університету «Одеська юридична академія» 6 грудня 2017 року до Київського інстиутуту інтелектуальної власності та права НУ “ОЮА” з вітальним словом та почесними подяками та нагородами завітав Президент академії Сергій Васильович Ківалов.

Докладніше

2017-12-06

Профорієнтаційна зустріч для учнів 11 класу гімназії №75 у стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

​6 грудня 2017 року була проведена екскурсія для учнів 11 класу гімназії №75 у стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА». Дані зустрічі неодноразово проводились, адже наші двері завжди відкриті для абітурієнтів – майбутніх студентів. Ми гостинно чекаємо Вас, аби розповісти усе про наш Київський інститут інтелектуальної власності та права, щоб Ви зробили правильний вибір щодо майбутнього вузу.

Докладніше

2017-12-06

Інформаційний лист щодо Міжнародної науково- практичної конференції «Публічне та приватне право у формуванні компетентності юриста та фахівця в галузі інтелектуальної власності»

Конференція відбудеться 15-16 грудня 2017 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2017-12-05

Святкування 20-тиріччя Національного університету «Одеська юридична академія»

Довгоочікувана подія, що вже увійшла в історію як найяскравіше святкування 2017 року – 20-тиріччя Національного університету «Одеська юридична академія»!

Докладніше

2017-12-03

Майстер-клас «Бізнес – молодість» у стінах КІІВП НУ «ОЮА»

На базі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» було проведено майстер-клас «Бізнес – молодість» для активної і завзятої молоді. «Бізнес – молодість» - це своєрідна школа для розвитку і процвітання бізнесу в країні. Безліч майстер-класів, тренінгів, інсайтів формують у людині, власне, успішного, ризикованого і креативного бізнесмена, який впевнено крокує, будучи лідером на ринку економіки.

Докладніше

2017-12-03

1 грудня з ініціативи Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Інститут реабілітації та соціальних технологій» та Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» пройшов всеукраїнський круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми європейського соціального права у контексті прав осіб з інвалідністю».

1 грудня з ініціативи Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Інститут реабілітації та соціальних технологій» та Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» пройшов всеукраїнський круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми європейського соціального права у контексті прав осіб з інвалідністю».

Докладніше

2017-12-03

Всеукраїнський круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми європейського соціального права у контексті прав осіб з інвалідністю».

1 грудня з ініціативи Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Інститут реабілітації та соціальних технологій» та Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» пройшов всеукраїнський круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми європейського соціального права у контексті прав осіб з інвалідністю».

Докладніше

2017-12-01

Участь кафедри загальнотеоретичної юриспруденції, конституційного та адміністративного права у Всеукраїнській науково-практичній конференції

В Національній академії внутрішніх справ за сприяння керівництва академії відбулася ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція за участі проф. кафедри загальнотеоретичної юриспруденції, конституційного та адміністративного права, доцент Трофанчук Г.І., кандидат юридичних наук, доцент Чулінда Л.І., студентка 3 курсу Солонинка Н.Г., лаборант кафедри загальнотеоретичної юриспруденції, конституційного та адміністративного права, студентка 4 курсу Рабчевська А.О.

Докладніше

2017-11-30

З Днем народження, з 20-річччям наш рідний Університет!

​30 листопада 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відбулися урочистості присвячені 20-ти річчю НУ «Одеська юридична академія».

Докладніше

2017-11-29

Харчування у «Смачному містечку» Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

Для кожної людини одним з найважливіших питань у житті являється харчування: його якість, достатність для здорового способу життя та приємний смак. Особливо, якщо ми говоримо про харчування студентів під час навчального процесу, то це питання є чи одним з найголовніших, адже щоденно студенти затрачають чимало енергії та сил на здобуття знань.

Докладніше

2017-11-28

Вітання Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» до 20-тиріччя Національного університету «Одеська юридична академія»

2 грудня 2017 року відбудеться святкування великої події в юридичній сфері України ! Адже саме в цей день виповнюється 170 років Одеській школі права та 20 років Національному університету «Одеська юридична академія»!

Докладніше

2017-11-27

Початок зимової сесії в Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

27 листопада 2017 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного Університету "Одеська юридична академія" відбулася зустріч директора інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» Василя Івановича Фелика з представниками Студентської ради Київського інститу та старостами груп. Василь Іванович привітав студентів з початком зимової сесії

Докладніше

2017-11-26

Зустрічі представників Душпастирської ради у справах релігійної опіки у пенітенціарній системі України з студентами інституту

Досвід вʼязничного капеланства для студентів з спеціалізації «кримінальна юстиція»

Докладніше

2017-11-23

Засадження інститутської території хвойними саджанцями

За наказом Президента Національного університету “Одеська юридична академія” на території Київського інституту інтелектуальної власності та права Сергія Васильовича Ківалова було проведено озеленення території, а саме висадка хвойних саджанців ялинки звичайної та сосни звичайної.

Докладніше

2017-11-21

Святкування Міжнародного дня студентів в театрі!

З нагоди Міжнародного дня студентів 17 листопада 2017 року студенти коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" разом з куратором групи Хитрою З.М. відвідали Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки у м. Києві.

Докладніше

2017-11-20

​ І етап кубка міста Києва з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед школярів​

На базі Київського інституту інтелектуальної власності і права НУ «ОЮА» 19 листопада 2017 року було проведено І етап кубка міста Києва з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед школярів.

Докладніше

2017-11-18

Турнір команд другої ліги Чемпіонату України за спортивним варіантом гри «Що? Де? Коли?»

18 листопада 2017 року у стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» відбувся синхроний турнір команд другої ліги Чемпіонату України за спортивним варіантом гри «Що? Де? Коли?».

Докладніше

2017-11-17

Святкування міжнародного дня студента 2017 року київським інститутом інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

​ Для студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» у 2017 році за сприяння президента Академії Сергія Васильовича Ківалова та ініціативи директора Київського інституту Василя Івановича Фелика було прийнято рішення провести незабутнє, та подовжене святкування Міжнародного дня студента!

Докладніше

2017-11-16

З нагоди святкування 20-річчя Національного університету «Одеська юридична академія»- зустрічі з видатними українськими політичними діячами

В рамках заходів присвячених 20-річчю заснування Національного університету «Одеська юридична академія» та з нагоди Дня студента , 15 листопада 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , відбулася зустріч викладачів та студентів з українським політиком, прем'єр-міністром України з 16 липня 1997 року по 22 грудня 1999 року- Валерієм Павловичем Пустовойтенко.

Докладніше

2017-11-14

Практичне закріплення знань з "Історії держави та права України" (кафедра загальнотеоретичної юриспруденції, конституційного та адміністративного права)

Знання з історії держави та права України (викладач: д.і.н., проф. Щербак Н.О.) студенти навчальної групи КК-07 закріплюють на матеріалах музейної експозиції. Національний музей історії України, де уважно знайомляться з оригіналами музейної колекції часів Української Гетьманської держави.

Докладніше

2017-11-14

Готовність номер один! Святкування дня студента 2017... Вже завтра!!!

15 листопада 2017 року Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" проведе святкування дня студента в одному з найкращих нічних клубів столиці України!

Докладніше

2017-11-14

Практичні заняття кафедри загальнотеоретичної юриспруденції, конституційного та адміністративного права

Практичні заняття з навчальної дисципліни «Історія української культури» (викладач: д.і.н., проф. Щербак Н.О.) проводяться не лише в навчальних аудиторіях Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, а й в Національних музеях України, розташованих у столиці держави.

Докладніше

2017-11-11

​День відкритих дверей Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

За сприянням президента Національного Університету "Одеська юридична академія" Сергія Васильовича Ківалова та за ініціативи директора Київсьгого інституту інтелектуальної власності та права НУ"ОЮА" Фелика Василя Івановича, 11 листопада 2017 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права та Київському юридичному коледжі Національного університету "Одеська юридична академія" відбувся «День відкритих дверей».

Докладніше

2017-11-11

Підписання договору про наукове, навчальне та навчально-методичне співробітництво Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» та Гімназією «Київська Русь» та СЗОШ №281 Святошинського району міста Києва.

11 листопада 2017 року, в рамках дня відкритих дверей Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», за згодою Президента Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Васильовича Ківалова було підписано меморандуми про співпрацю між Київською гімназією «Київська Русь» та середньою загальноосвітньою школою №281 Святошинського району м. Києва та Київським інститутом інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2017-11-10

Круглий стіл «Ознайомлення учнів із змінами норм трудового права згідно діючого законодавства України»

9 листопада у середній школі № 281 Святошинський району столиці пройшла зустріч учнів 9-11 класів з науково-педагогічними працівниками кафедри соціально-гуманітарних та правових дисциплін Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» доктором юридичних наук, професором Костюк Віктором Леонтійовичем, кандидатом юридичних наук, доцентом Мельником Володимиром Петровичем та кандидатом педагогічних наук, доцентом Макодзей Людмилою Іванівною.

Докладніше

2017-11-09

День студента 2017

Найкращим студентам України організовують найкращий день студента в столиці України!

Докладніше

2017-11-09

Налагодження співпраці зі школами Дарницького району м.Києва

8 листопада за ініціативою кафедри соціально-гуманітарних та правових дисциплін Київського інституту інтелектуальної власності та аправа відбувся профорієнтаційний захід серед учнів НВК №30 "ЕКОНАД". Участь у цьому заході взяли НПП кафедри Макодзей Л.І., Мельник В.П., Гусак Ю.А. та студентка коледжу Анастасія Зубенко.

Докладніше

2017-11-08

Візит Президента Національного університету «Одеська юридична академія», народного депутата України Сергія Васильовича Ківалова до Київського інституту інтелектуальної власності і права

8 листопада 2017 року відбувся візит Президента Національного університету «Одеська юридична академія», народного депутата України Сергія Васильовича Ківалова до Київського інституту інтелектуальної власності і права. Метою візиту стало обговорення підготовки до прийому гостей та абітурієнтів у день відкритих дверей Київського інституту інтелектуальної власності і права, котрий запланований на 11 листопада 2017 року.

Докладніше

2017-11-08

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРАВА

06 листопада 2017 року студенти 3 курсу бакалаврату – Гончаренко Анастасія, Безпала Наталія, Лопата В’ячеслав та Мірошник Андрій разом з старшим викладачем кафедри інтелектуальної власності та права Дмитренко Вікторією Вікторівною провели профорієнтаційну зустріч з учнями 9 - 11 класів середньої загальноосвітньої школи №212 м. Києва.

Докладніше

2017-11-06

Зустріч з майбутніми абітурієнтами КІІВІП НУ "ОЮА" в рамках профорієнтаційної роботи кафедри кримінального права, процесу та криміналістики

06 листопада 2017 року в рамках профорієнтаційної роботи кафедрою кримінального права, процесу та криміналістики було проведено зустріч з учнями 9- 11 класів ЗСШ №309 Дарницького району м.Києва.

Докладніше

2017-11-05

ІІІ етап шкільного чемпіонату міста Києва з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

​На базі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» 05 листопада 2017 року було проведено ІІІ етап шкільного чемпіонату Києва з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Турнір було проведено за організації Київського Міського Клубу знавців. Хочемо одразу зазначити, що з ініціативи президента Національного Університету «Одеська юридична академія» Сергія Васильовича Ківалова на базі нашого Університету такі заходи для школярів та студентів вже стали гарною традицією, адже саме завдяки цьому ми даємо можливість майбутнім абітурієнтам ближче познайомитись з нашим вузом та обрати свій навчальний шлях в подальшому.

Докладніше

2017-11-02

Зустріч із американським юристом Девідом Куком

2 листопада 2017 року в інститут завітав американський юрист Девід Кук, який практикує у сфері цивільного права.

Докладніше

2017-10-31

Екскурсія 1 курсу до Державної казначейської служби України

31 жовтня 2017 року студенти 1 курсу ( група цивільно-господарської та кримінальної юстиції) разом із студентами-кураторами Ташлаєм Юрієм та Карпусенко Сонею відвідали Державну казначейську службу України, де мали змогу ознайомитись із специфікою роботи відомства.

Докладніше

2017-10-27

Участь у конференції заступника директора у науковій роботі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» Голосніченка І.П.

27.10.2017 року у стінах Інституту держави і права ім. В. М. Корецького відбувся круглий стіл на тему : « Розвиток адміністративного законодавства в умовах реформаційних процесів в Україні» за участі завідувача кафедри адміністративного,фінансового та господарського права Голосніченка Івана Пантелеймоновича.

Докладніше

2017-10-26

Практична робота зі студентами доцента Палія Максима Валерійовича у соціальних мережах

Додаткова практика для студентів була організована завідувачем кафедри кримінального права, процесу та криміналістики кандидатом юридичних наук, доцентом Палієм Максимом Валерійовичем для розвитку їх професійних якостей в сучасних умовах популярності соціальних мереж.

Докладніше

2017-10-26

Участь в І-й Науково-практичній конференції з міжнародною участю «МАРКЕТИНГ МАЙБУТНЬОГО: ВИКЛИКА ТА РЕАЛІЇ»

25 жовтня 2017 року викладачі кафедри інформаційно – аналітичної та інноваційної діяльності прийняли участь в І-й Науково-практичній конференції з міжнародною участю «МАРКЕТИНГ МАЙБУТНЬОГО: ВИКЛИКА ТА РЕАЛІЇ», яка проводилася в Державному університеті телекомунікацій (м. Київ).

Докладніше

2017-10-26

Екскурсія до Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

​23 жовтня 2017 року кафедрою кримінального права, процесу та криміналістики було організовано цікавий захід – відвідування студентами 4 курсу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Докладніше

2017-10-26

Питання реформування пенітенціарної системи обговорять сьогодні з видатною людиною

У семінарському занятті з реформування пенітенціарної системи прийме участь Голова душпастирської ради при Мінюсті України

Докладніше

2017-10-25

Онлан-лекція «Проблемні аспекти кваліфікації злочинів, пов'язаних з тероризмом» доктора юридичних наук Мітрофанова Ігора Івановича

23 жовтня 2017 року для студентів 4-го курсу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА була проведена онлайн-лекція « Проблемні аспекти кваліфікації злочинів, пов'язаних з тероризмом» .

Докладніше

2017-10-25

Виїзна лекція з адвокатури у Апеляційному суді України

​23 жовтня 2017 року за ініціативою та активною участю викладача адвокатури Київського інституту інтелектуальної власності та права "НУ ОЮА" Вознюка Олександа Григоровича студенти другого курсу Київського інституту інтелектуальної власності та права побували на виїзній лекції з адвокатури у Апеляційному суді України.

Докладніше

2017-10-24

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРАВА

23 жовтня 2017 року студенти магістратури – Лаврик Катерина, Підлісна Ольга та Чорний Василь разом з старшим викладачем кафедри інтелектуальної власності та права Дмитренко Вікторією Вікторівною провели профорієнтаційну зустріч з учнями старших класів Економіко-правового ліцею м. Києва.

Докладніше

2017-10-23

Зустріч директора Фелика В.І. із старостатом інституту

23.10.2017 року відбулася традиційна зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» Фелика В.І. з старостами усіх курсів.

Докладніше

2017-10-23

Профорінтаційна зустріч студентів коледжу разом із викладачем

​Викладач Кляцька Н.В. та учні 2 курсу коледжу Матвеєва Марія і Степаненко Геннадій відвідали гімназію №237 та учнів ліцею «Інтелект».

Докладніше

2017-10-23

Спілкування досвіду з перспективою

кафедра, студенти інституту та коледжу у гімназії № 261

Докладніше

2017-10-20

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» Фелика В.І. зі студентами 2 курсу.

20.10.2017 року відбулася зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного Університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами 2 курсу інституту.

Докладніше

2017-10-18

Візит Сергія Васильовича Ківалова до Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

18 жовтня 2017 року Президент Національного університету "Одеська юридична академія" Сергій Васильович Ківалов завітав до Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

Докладніше

2017-10-18

Студенти – правники Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відвідали музей криміналістики Національної академії внутрішніх справ України

У рамках проведення навчально- тематичних екскурсій та організації практичної допомоги студентам у поглибленні юридичних знань ,18 жовтня 2017 року студенти 4 курсу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відвідали музей криміналістики Національної академії внутрішніх справ України.

Докладніше

2017-10-18

​Традицію обміну студентів започатковано!

Національний університет "Одеська юридична академія" започаткував нову традицію обміну студентів між інститутами НУ "ОЮА" .Першими вступили на цю стежину студенти Івано-Франківсьго юридичного інституту,які на минулому тижні (08.10.17) завітали до Київського інституту інтелектуальної власності та права .

Докладніше

2017-10-13

Ми дбаємо про дозвілля наших студентів !

Футбол – одна із найцікавіших спортивних ігор, яка щороку знаходить все більше прихильників. То чому б не провести турнір із FIFA2018?

Докладніше

2017-10-13

«Приїздіть до Івано-Франківська, любі друзі! Ми будемо чекати!»

«Приїздіть до Івано-Франківська, любі друзі! Ми будемо чекати!» - говорили франківські студенти-правники своїм новим друзям з Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

Докладніше

2017-10-12

Обмін враженнями ...Ми обов'язково ще зустрінемося!

Увечорі 11 вересня 2017 року, під час гостинної вечері, на якій був присутнім Президент Національного університету «Одеська юридична академія» , академік Ківалов Сергій Васильович,відбувся обмін враженнями керівництва та студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА та Івано-Франківського юридичного інституту та юридичного коледжу НУ ОЮА щодо перебування франківської делегації у м.Києві.

Докладніше

2017-10-12

Незабутній день студентів із Івано-Франківська у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Ось і настав останній день перебування франківських студентів –майбутніх юристів в гостях у Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

Докладніше

2017-10-11

Спортивна осінь об'єднала футбольні команди структурних підрозділів Національного університету «Одеська юридична академія»

Футбол залишається красивою, повною пристрасті та радості грою, що об’єднує футбольних гравців та рядових уболівальників.

Докладніше

2017-10-11

Щорічне традиційне свято- "Дебют першокурсника"

​10 жовтня 2017 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права відбулося щорічне традиційне свято- "Дебют першокурсника".

Докладніше

2017-10-10

Профорієнтаційна зустріч доцента Букача В.В. з школярами 9-11 класів СЗШ № 258

10 жовтня 2017 року доцентом кафедри кримінального права, процесу та криміналістики Букач В.В. відбулася зустріч з школярами 9-11 класів СЗШ № 258 Дніпровського району міста Києва.

Докладніше

2017-10-10

Приємні враження Івано-Франківських студентів від насиченої програми перебування в гостях у Київського інститута інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Насиченим та дуже цікавим видався другий день перебування делегації Івано-Франківського юридичного інституту НУ ОЮА в гостях у Київського інститута інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

Докладніше

2017-10-10

09 жовтня 2017 в стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права відбулась нарада заступників директорів з виховної роботи навчальних закладів Дарницького району м.Києва

З привітальним словом виступив Директор інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» - доктор юридичних наук Фелик Василь Іванович.

Докладніше

2017-10-09

​Спільні цікаві заходи студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА та Івано-Франківського юридичного інституту та юридичного коледжу НУ ОЮА в День юриста​

08.10.17.для студентів та адміністрації Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА та Івано-Франківського юридичного інституту та юридичного коледжу НУ ОЮА була організована цікава програма:

Докладніше

2017-10-09

​Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА зустрічає гостей з Івано-Франківська

08.10.2017 року до Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА завітала делегація викладачів та студентів з Івано-Франківського юридичного інституту і юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2017-10-09

​Вітаємо з Днем юриста!

08 жовтня в Україні відзначається День юриста, який з'явився в календарі України за Указом Президента № 1022/97 від 16.09.1997 р.

Докладніше

2017-10-06

Профорієтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права та учнів київський шкіл

​05.10.2017 року заступник директора Мельник Петро Васильович разом із студентами Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Докладніше

2017-10-04

Визначна подія осені - підписання Меморандуму про співпрацю між Національним університетом «Одеська юридична академія» і «Відомством патентів та торговельних марок» Азербайджанської Республіки

04.10.2017 року відбулася визначна подія для Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА. У рамках міжнародного співробітництва між Україною та Азербайджанською республікою було підписано Меморандум про співпрацю між Національним університетом «Одеська юридична академія» і «Відомством патентів та торговельних марок» Азербайджанської Республіки.

Докладніше

2017-10-02

Тіщенко В.В. – доктор юридичних наук,професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України в гостях у студентів Київського інституту інтелектуальної власності і права НУ ОЮА

29 вересня 2017 року на кафедрі Кримінального права, процесу і криміналістики Київського інституту інтелектуальної власності і права НУ ОЮА відбулася зустріч студентів 4 курсу та викладачів з доктором юридичних наук, професором, членом-кореспондентом Національної академії правових наук України Тіщенко В.В.

Докладніше

2017-10-02

Видатні випускники Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

29 вересня 2017 року отримав диплом Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Потоцький Микола Юрійович - начальник відділу сприяння захисту прав Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності»

Докладніше

2017-09-29

«Юридична газета» – фахове юридичне видання

DLA Piper нагородила переможців Всеукраїнського конкурсу для студентів-правників 2017

Докладніше

2017-09-17

Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

14 вересня 2017 року на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася консультативна, профорієнтаційна зустріч представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х - 11-х класів гімназії.

Докладніше

2017-09-13

Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

Докладніше

2017-09-06

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. зі студентами інституту та коледжу

06.09.2017 та 08.09.2017 року відбулися зустрічі директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами інституту та коледжу.

Докладніше

2017-09-01

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

1 вересня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань.

Докладніше

2017-09-01

Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

Докладніше

2017-08-31

Збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА . Перед присутніми на зборах виступив директор інституту Фелик В.І., який представив нових викладачів

Докладніше

2017-08-30

Київський інститут інтелектуальної власн­ості та права починає новий навчальний рік

1 вересня 2017 року о 9.00 відбудеться свято присвячене поча­тку нового навчально­го року

Докладніше

2017-08-24

З Днем Незалежності України!

Коли корабель держави вирушає в самостійне плавання, необхідно як на морі дотриматися трьох головних умов. Потрібні чітка мета, яка об'єднує всю команду, злагодженість і професіоналізм мореплавців. Не дарма кажуть, що для корабля, у якого немає напрямку, не буває попутного вітру.

Докладніше

2017-08-23

З Днем Державного прапора України!

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Це свято було засновано в знак великої поваги до офіційного державного символу України.

Докладніше

2017-07-28

​Завершився строк подання документів на здобуття ступенів бакалавр та магістр у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій»

Докладніше

2017-07-01

Розпочав прийом документів Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» розпочав прийом документів до Коледжу для здобуття ОКР молодшого спеціаліста на основі базової загальної середньої освіти

Докладніше

2017-06-15

Профорієтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права та учнів Слов’янської гімназії

15.06.2017 року у стінах Слов’янської гімназії відбулося урочисте вручення свідоцтв про базову середню освіту учням 9- х класів.

Докладніше

2017-06-14

Приймальна комісія Київського інституту інтелектуальної власності та юридичного коледжу НУ ОЮА до роботи вступної кампанії 2017 року – готова

14 червня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та юридичному коледжі НУ ОЮА відбулися тренувальні підготовчі заняття роботи.

Докладніше

2017-06-08

Відбулася визначна подія - відзначення кращих студентів та випускників нагородами Президента НУ ОЮА, академіка - Ківалова Сергія Васильовича

7 червеня 2017 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася визначна подія - відзначення кращих студентів та випускників нагородами Президента Національного університету «Одеська юридична академія», академіка - Ківалова Сергія Васильовича.

Докладніше

2017-06-07

Відбулося урочисте відкриття спортивної зали в гуртожитку, при підтримці Президента НУ ОЮА ‒ Ківалова Сергія Васильовича

7 червня 2017 року , при підтримці Президента НУ ОЮА ‒ Ківалова Сергія Васильовича, відбулося урочисте відкриття спортивної зали в гуртожитку Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

Докладніше

2017-05-26

Між Державною науково-технічною бібліотекою України та Київським інститутом інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» укладено меморандум про партнрство та спвпрацю

З метою підвищення ефективності отримання знань, просування науково-технічного мислення серед студентської молоді, діючи за принципами конструктивності, прозорості та відповідності до сучасних інноваційних технологій Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА уклав меморандум про партнерство та співпрацю з Державною науково-технічною бібліотекою.

Докладніше

2017-05-23

Зустріч випускників 4 курсу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з керівництвом інституту

​23.05.2017 відбулася зустріч випускників 4 курсу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з керівництвом інституту.

Докладніше

2017-05-23

​23.05.2017 року відбулося відкриття виставки «Живопис хрестом» Костенко Лариси Іванівни

На виставкці було представлено 64 роботи, в яких майстриня передає свій світогляд, свою філософію життя. Це роздуми над вічним питаннями: людина і Всесвіт, людина і природа, людина і Бог.

Докладніше

2017-05-23

Науково – практичний круглий стіл на тему: «Тенденції розвитку цивільного судочинства» в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

18-19 травня 2017 року на базі Київського інституту інтелектуальної власості та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся науково-практичний круглий стіл на тему «Тенденції розвитку цивільного судочинства» у роботі якого прийняли участь понад 70 студентів ІІІ курсу інституту та V курсу магістратури.

Докладніше

2017-05-22

ВІТАЄМО ФЕЛИКА ВАСИЛЯ ІВАНОВИЧА З ПРИЗНАЧЕННЯМ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КИЇВСЬКОГО ІНСТИТУТУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРАВА НУ «ОЮА»!

20 травня у м. Одеса відбулося засідання Вченої ради Національного університету «Одеська юридична академія», на якому одним з основним питань порядку денного було обрання керівників інститутів університету. Вибори проходили шляхом проведення таємного голосування за кандидатури, які брали участь в конкурсі.

Докладніше

2017-05-18

День вишиванки у Київському інституті інтелектуальної власності і права НУ ОЮА

18 травня в Україні відзначається День вишиванки Студенти та викладачі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА та юридичного коледжу теж залучилися до святкування Дня вишиванки.

Докладніше

2017-05-16

Вікторина до Дня Європи

16 травня 2017 року студенти 1 курсу взяли участь у цікавій вікторині, присвяченій Дню Європи,

Докладніше

2017-05-15

Студенти Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права відвідали Національний музей “Чорнобиль”

​26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС і сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.

Докладніше

2017-05-15

Європейська Україна відзначила День Європи

​14 травня у Києві на Софійській площі відбулося урочисте відкриття Дня Європи в Україні.

Докладніше

2017-05-14

Команда Київського інституту інтетектуальної власності та права прийняла участь у Х Всеукраїнському брейн-ринзі "Знавці Конституції"

Команда Київського інституту інтетектуальної власності та права прийняла участь у Х Всеукраїнському брейн-ринзі "Знавці Конституції" на кубок Президента Національного університету " Одеська юридична академія" академіка Сергія Васильовича Ківалова.

Докладніше

2017-05-12

Звітна студентська наукова конференція у НУ «ОЮА» зібрала понад 800 учасників з усієї України

Цими днями у Національному університеті «Одеська юридична академія» відзначають 170 річницю Одеської школи права - одного з найважливіших осередків української юриспруденції, який вже понад століття продукує все нові і нові правові орієнтири.

Докладніше

2017-05-01

З Днем народження, шановний Сергію Васильовичу!

Сьогодні свій День народження святкує дуже дорога для усіх нас людина - Президент Національного університету «Одеська юридична академія», Заслужений юрист України, академік і почесний громадянин міста Одеси та Одеської області Сергій Васильович Ківалов.

Докладніше

2017-05-01

Зі святом весни й праці!

1 травня - це чудовий весняний день і свято усіх трудящих, який відзначають у багатьох країнах світу. Історія цього свята сягає своїм корінням у 19-те століття, коли трудящі різних країн стали виходити на демонстрації у боротьбі за свої права.

Докладніше

2017-05-01

​У рамках міжнародного співробітництва між юридичними ВНЗ України та Туреччини, 28.04.2017 р., відбувся візит професора Доган Сояслана до Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

Професор Доган Сояслан зустрівся з керівництвом інституту. Під час зустрічі були розглянуті питання наукової та навчальної співпраці ВНЗ . Для студентів інституту та коледжу Доган Сояслан прочитав лекції: «Публічне право Туреччини», «Кримінологія турецького права», «Арешти та затримання».

Докладніше

2017-04-28

Зустріч випускників структурного підрозділу «Коледжу інституту інтелектуальної власності та права» з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» В.І. Феликом

27.04.2017 відбулася зустріч випускників структурного підрозділу «Коледжу інституту інтелектуальної власності та права» з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» В.І. Феликом

Докладніше

2017-04-26

Чорнобильські дзвони – трагедія довжиною у 30 років

26 квiтня — це найтрагiчнiша дата в iсторії нашої держави. Адже цього дня 1986 року сталася жахлива трагедія — вибух атомного реактора на Чорнобильськiй АЕС.

Докладніше

2017-04-25

Чергова перемога! Студент коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Густєлєв Павло став призером Міжнародного турніру з карате «Chernivtsi Open 2017 - International Karate Cup»

22-23 квітня у Чернівцях, при підтримці Української федерації карате , відбувся 22 традиційний турнір з карате «Chernivtsi Open 2017 - International Karate Cup». У міжнародних змаганнях взяли участь 660 спортсменів у складі 56 команд з України, Румунії та Молдови. ІІ місце в розділі індивідуального куміте в категорії Юніори 16-17 років ( вага +76 кг) та ІІІ місце в розділі командного куміте, посів Густєлєв Павло

Докладніше

2017-04-25

22-23 квітня 2017 року у м. Києві відбувся грандіозний захід у сфері юриспруденції – UBA STUDENTS LEAGUE MOOT COMPETITION ON INTELECTUAL PROPERTY

Київський інституту інтелектуальної власності та права "Одеська юридична академія» , як соціально активний провідний юридичний вищий навчальний заклад України, виступив партнером проведення UBA STUDENTS LEAGUE MOOT COMPETITION ON INTELECTUAL PROPERTY.

Докладніше

2017-04-24

22 квітня 2017 року відбувся День відкритих дверей у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Справжнім святом став День відкритих дверей у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА та його структурному підрозділі юридичному коледжі.

Докладніше

2017-04-19

VІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні підходи до управління підприємством»

​06 квітня 2017 року викладачі кафедри інформаційно – аналітичної та інноваційної діяльності прийняли участь в VІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції

Докладніше

2017-04-14

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» вітає всіх з Великоднем!

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння, з Пасхою Христовою!

Докладніше

2017-04-12

Студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

Студенти відвідали Міжнародний Форум із захисту бізнесу, організований газетою «Юридична практика»

Докладніше

2017-04-10

Директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» В.І. Фелик зустрівся зі студентами

Під час відкритої розмови між керівництвом інституту та студентами вузу були обговорені питання щодо організації навчання, соціального захисту студентської молоді, умов проживання , медичного обслуговування тощо

Докладніше

2017-04-06

У рамках міжнародного співробітництва відбулася зустріч студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» з відомим американським адвокатом Ян Кірні Сейгел

06.04.2017 року до Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» завітав відомий американський адвокат і колишній прокурор Ян Кірні Сейгел. Ян Кірні Сейгел отримав ступінь бакалавра на юридичному факультеті Джорджтаунського університету і ступінь магістра права в Нью-Йоркському Університеті.

Докладніше

2017-04-04

Екскурсія до Вищої ради правосуддя

4 квітня 2017 року при підтримці студентської ради Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», відбулася екскурсія до Вищої ради правосуддя.

Докладніше

2017-04-03

Київська міська державна адміністрація зустріла студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

03.04.2017 року відбулась очікувана екскурсія до Київської міської державної адміністрації, яку організувала студентська рада Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА .

Докладніше

2017-04-03

Навчально-тематична екскурсія до національної святині українського народу – «Тарасової гори»

В останні дні березня студенти – першокурсники коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відвідали м. Канів. Під час вивчення теми про життя та творчість Т.Г.Шевченко з предмету українська література, студенти мали змогу , на власні очі, побачити національну святиню українського народу, місце поклоніння пам'яті видатного поета-пророка Тараса Шевченко . Згідно заповіту, Т.Шевченко поховали на високій дніпровскій кручі, яку з того часу називають Тарасовою горою. В 1939 році тут було встановлено найбільший в Україні пам'ятник Шевченку, побудовані сходи з 342 ступенями та фонтаном "Лілія".

Докладніше

2017-04-03

ІІІ дебатна Ліга «Столичний Кубок» у м. Києві

1-2 квітня 2017 року на базі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» під егідою Київського відділення Федерації дебатів України відбулася щорічна дебатна Ліга у м. Києві.

Докладніше

2017-04-02

Студенти коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відвідали «перлину балету»

​Любов до високого мистецтва об'єднала студентів коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА , які 2 квітня 2017 року відвідали Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка і переглянули неймовіру виставу, балет на всі часи – «Лебедине озеро».

Докладніше

2017-03-31

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія». Міжнародні зв'язки: Україна –Туреччина

31.03.2017 року відбулася зустріч викладачів та студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» з деканом юридичного факультету Університету Анадолу(Туреччина), професором Уфук Айдин. Для почесного гостя була організована екскурсія інститутом. Директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелик В.І., заступник директора інституту П.Мельник, голова студентського самоврядування О.Шевчик розповіли про систему роботи інституту, наукову діяльність та умови навчання студентів. Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці Університету Анадолу та Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2017-03-30

Навчально – тематична екскурсія у Китаєво, організована кафедрою загальнотеоретичної юриспруденції, конституційного та адміністративного права

Для студентів-першокурсників Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» була проведена навчально- тематична екскурсія до відомої археологічної пам'ятки— городища (залишками давньоруської фортеці, яку ототожнюють з літописним «городом» Пересічень) з курганами та печерами – Китаєва. Виїздне заняття " з предмету Історія держави і права України організував професор кафедри загальнотеоретичної юриспруденції, конституційного та адміністративного права Трофанчук Григорій Іванович .

Докладніше

2017-03-29

Зустріч з вчителями права загальноосвітніх шкіл

29.03.2017 року Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» спільно з Науково-методичним центром управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації провели зустріч з вчителями права загальноосвітніх шкіл. Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» представляли заступник директора доц. П. Мельник, завідувач кафедри інтелектуальної власності проф. П. Цибульов, голова студентської ради О. Шевчик.

Докладніше

2017-03-28

Профорієнтаційна конференція «Світ професій»

28.03.2017 року викладачі та студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» прийняли участь у профорієнтаційній конференції «Світ професій» для учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва. Головна мета заходу – допомогти школярам усвідомити вибір майбутньої професії, сприяти професійному самовизначенню, формуванню відповідального ставлення до планування кар’єри за рахунок розширення знань про світ професій.

Докладніше

2017-03-27

Відомий телемандрівник Дмитро Комаров в гостях у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

27 березня 2017 року відбулася зустріч студентів та професорсько-викладацького складу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія з людиною, яка вивернула "світ навиворіт", ведучим телеканалу 1+1 Дмитром Комаровим.

Докладніше

2017-03-24

Березова алея – добра справа студентів

Студенти Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» вирішили прикрасити територію студмістечка та висадити цілу березову алею із 18 дерев

Докладніше

2017-03-16

Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», структурного підрозділу «Коледж Київського інституту інтелектуальної

Докладніше

2017-03-13

Запрошуємо на День відкритих дверей!

УВАГА! У зв'язку з проведенням ЗНО день відкритих дверей перенесенно з 8 квітня 2017 року на 22 квітня 2017 року.

Докладніше

2017-03-09

Вшанування пам’яті великого Кобзаря

9 березня 2017 року , українці відзначають 203-у річницю з дня народження видатного українського поета, художника і письменника, основоположника нової української літератури Тараса Шевченка.

Докладніше

2017-02-17

Вітаємо в.о. директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» Фелика Василя Івановича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук!

17.02.2017 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ Фелик Василь Іванович захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук по спеціальності 12.00.07 - адміністративне право і процес, фінансове право, інформаційне право.

Докладніше

2017-01-17

Розпочато новий семестр

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ КИЇВСЬКОГО ІНСТИТУТУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРАВА НУ ОЮА З ПОЧАТКОМ НАВЧАЛЬНОГО СЕМЕСТРУ!

Докладніше

2017-01-15

Участь в Десятій Всеукраїнській науково-практичній конференції «Нові інформаційні технології в освіті»

15 січня 2017 року викладачі кафедри інформаційно – аналітичної та інноваційної діяльності прийняли участь в Десятій Всеукраїнській науково-практичній конференції «Нові інформаційні технології в освіті»(Технології «1С: Підприємства» при підготовці ефективних і затребуваних кадрів для національної економіки)

Докладніше

2016-12-26

ПРО РЕОРГАНІЗАЦІЮ

«ПРО РЕОРГАНІЗАЦІЮ У ВНУТРІШНІЙ СТРУКТУРІ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ»

Докладніше

2016-11-25

Міжнародномий Форум “INNOVATION MARKET”

22-24 листопада 2016 року викладачі кафедри інформаційно – аналітичної та інноваційної діяльності прийняли участь в Міжнародному Форумі “INNOVATION MARKET” (МФІМ). Форум був присвячений комплексному охопленню проблем науки та пропозицій щодо шляхів і способів впровадження інноваційних розробок та технологій в різні галузі бізнесу – від допомоги в знаходженні грантів

Докладніше

2016-11-03

XIV Всеукраїнській щорічній конференція для ВНЗ в рамках програми «Корпорація Парус

3 листопада 2016 року викладачі кафедри інформаційно – аналітичної та інноваційної діяльності прийняли участь в XIV Всеукраїнській щорічній конференція для ВНЗ в рамках програми «Корпорація Парус - для навчальних закладів України». Організовуючи подібний захід, Корпорація ПАРУС керувалася прагненням підвищити рівень знань слухачів, адже сьогодні вивчення таких предметів, як економіка, бухгалтерський облік і аудит, фінанси, менеджмент,

Докладніше

2016-10-27

Авторский семинар-практикум «Фінансово-економічний менеджмент для управлінців: те, що потрібно для практики прийняття ефективних управлінських рішень»

27 жовтня 2016 професор Тупкало В.М. провів авторский семинар-практикум «Фінансово-економічний менеджмент для управлінців: те, що потрібно для практики прийняття ефективних управлінських рішень». Мета семінару - практикуму: дати учасникам необхідний для практики обсяг знань

Докладніше

2016-10-21

VIІІ науково-практичному семінарі з міжнародною участю «ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ І НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ЇЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»

21 жовтня 2016 року викладачі кафедри інформаційно – аналітичної та інноваційної діяльності прийняли участь в VIІІ науково-практичному семінарі з міжнародною участю

Докладніше