3 листопада 2016 року викладачі кафедри інформаційно – аналітичної та інноваційної діяльності прийняли участь в XIV Всеукраїнській щорічній конференція для ВНЗ в рамках програми «Корпорація Парус - для навчальних закладів України». Організовуючи подібний захід, Корпорація ПАРУС керувалася прагненням підвищити рівень знань слухачів, адже сьогодні вивчення таких предметів, як економіка, бухгалтерський облік і аудит, фінанси, менеджмент, маркетинг і право неможливо уявити без використання відповідного програмного забезпечення. Після конференції з метою подальшого підвищення якості навчального процесу студентів-магістрів, які навчаються за спеціальностями «Менеджмент» (спеціалізація «Управління інноваційною діяльністю») та «Системний аналіз» (спеціалізація «Консолідація інформації») з ІТ- компанією «Парус» був заключений договір про співпрацю, який дає можливість безкоштовно використовувати у навчальному процесі відповідні програмні продукти цієї компанії, отримувати необхідні консультації та щорічно приймати участь в науково-практичних конференціях партнерів цієї компанії.

2017-09-17

Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

14 вересня 2017 року на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася консультативна, профорієнтаційна зустріч представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х - 11-х класів гімназії.

2017-09-13

Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

2017-09-06

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. зі студентами інституту та коледжу

06.09.2017 та 08.09.2017 року відбулися зустрічі директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами інституту та коледжу.

2017-09-01

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

1 вересня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань.

2017-09-01

Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

2017-08-31

Збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА . Перед присутніми на зборах виступив директор інституту Фелик В.І., який представив нових викладачів

2017-08-30

Київський інститут інтелектуальної власн­ості та права починає новий навчальний рік

1 вересня 2017 року о 9.00 відбудеться свято присвячене поча­тку нового навчально­го року

2017-08-24

З Днем Незалежності України!

Коли корабель держави вирушає в самостійне плавання, необхідно як на морі дотриматися трьох головних умов. Потрібні чітка мета, яка об'єднує всю команду, злагодженість і професіоналізм мореплавців. Не дарма кажуть, що для корабля, у якого немає напрямку, не буває попутного вітру.

2017-08-23

З Днем Державного прапора України!

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Це свято було засновано в знак великої поваги до офіційного державного символу України.

2017-07-28

​Завершився строк подання документів на здобуття ступенів бакалавр та магістр у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій»