Ярмарки професій

У період з 4 по 23 квітня 2019 року викладачами Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА та Коледжу КІІВП було відвідано "Ярмарки професій", організовані центрами зайнятості у Іванківському, Володарському, Баришівському, Кагарлицькому, Бородянському, Броварському, Сквирському, Макарівському, Миронівському, Богуславському, Тетіївському районах та м. Буча. Загалом було відвідано 72 загальноосвітніх школи Київської області, де відбулись зустрічі із випускниками 9-11-тих класів.

Головна мета участі у даних заходах – допомогти школярам усвідомити вибір майбутньої професії, сприяти професійному самовизначенню, формуванню відповідального ставлення до планування кар’єри за рахунок розширення знань про світ професій, а також донести до загалу інформацію щодо особливостей та умов навчання у нашому інституті. Школярам було роздано та ознайомлено із профорієнтаційними матеріалами та буклетами.

Велика кількість учнів виявила бажання особисто відвідати вуз, ознайомившись з його структурою наочно. Для цього їх було запрошено на День відкритих дверей, котрий відбудеться 11 травня 2019 року.

2019-08-10

Щирі вітання ректору НУ "ОЮА" Віктору Євстафійовичу Загородньому з нагоди Дня народження!

У цей чудовий літній день свій День народження святкує ректор Національного університету "Одеська юридична академія", кандидат юридичних наук, доцент Віктор Євстафійович Загородній.

2019-07-26

Урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

26 липня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».

2019-07-01

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київськ​ого інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія".

2019-06-28

З Днем Конституції!

8 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "магістра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "магістра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів, що вступають до Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "молодшого спеціаліста"

2019-06-26

Зустріч директора інституту Фелика В.І. з працівниками приймальної комісії

У стінах інституту відбулась нарада директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика з працівниками приймальної комісії.​

2019-06-20

Нарада директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

​20 червня 2019 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів настановчу нараду з працівниками приймальної комісії інституту.

2019-05-29

Організаційна нарада директора КІІВП Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

29 травня 2019 року ​ директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів нараду, де були присутні усі працівники приймальної комісії.