18 березня 2019 року відбулися збори трудового колективу

18 березня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Привітавшись з усіма присутніми директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, Василь Іванович Фелик розпочав свою промову, де головну увагу приділив організаційним питанням, а також питанням щодо навчального процесу.
Варто зазначити, що було обговорено подальші перспективи для розвитку наукового простору, зокрема, проведення різноманітного формату конференцій, круглих столів, семінарів, обговорень тощо, котрі реалізуються за підтримки Президента Національного університету «Одеська юридична академія», академіка Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України, Народного депутата України Сергія Васильовича Ківалова.

Не залишилось поза увагою аспект проведення активної профорієнтаційної роботи, що сприяє професійному вибору абітурієнтів та загальному підвищенню правової свідомості школярів. Окремим питанням, стали загальні тези щодо проведення урочистої події – Дня відкритих дверей, що відбудеться 30 березня 2019 року.

Під час заходу у присутності усього трудового колективу, директор КІІВП Василь Іванович Фелик привітав завідувача кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права, професора, доктора юридичних наук - Анжеліку Романівну Крусян із присвоєнням почесного звання "Заслужений юрист України". Ми горді, що маємо таких мудрих викладачів!