Наші студенти в Національному музеї історії медицини!

березня 2018 року студенти коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" (група КК-03) разом з викладачем Хитрою З.М. відвідали Національний музей історії медицини у м. Києві, де прослухали музейну лекцію та побачили оригінальні анатомічні та історичні експонати.

В музеї представлено розвиток медицини в Україні з стародавніх часів до наших днів. Його експозицію складають фото, книги, інструменти, анатомічні препарати, особисті речі видатних українських лікарів, лікарські засоби, медичні та аптечні прилади.

Особливо вражає уяву нетрадиційні архітектурно-художні та технічні, зокрема аудіовізуальні засоби показу. З великим інтересом побували у відділі анатомії, де мали змогу побачити справжні людські органи, стародавні та сучасні медичні інструменти.

Ми в захопленні від медичної науки!