Зустріч директора КІІВП Фелика Василя Івановича із студентами 3 курсу Коледжу та Інституту

09.10.2019 року відбулась зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича із студентами 3 курсу Коледжу та Інституту.

Варто зазначити, що такий спосіб комунікації дирекції та адміністрації із студентами звична справа, адже саме у формі "живої дискусії" створюється ефективний діалог. На даних зустрічах обговорюються внутрішні питання навчального процесу, зокрема, успішність та відвідування пар студентами, йде мова і про подальші плани , котрі найближчим часом будуть реалізовані.