Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

З початком 2017-2018 навчального року Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» розпочав профорієнтаційну роботу у загальноосвітніх школах м. Києва.

Перша зустріч відбулася 14 вересня 2017 року з керівництвом та батьками учнів Слов’янської гімназії. В ході зустрічі досягнуто домовленості щодо співпраці між Київським інститутом інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» (директор - Фелик В.І.) та Слов’янською гімназією (директор – Беженар Г.Д.)

Під час бесід з батька учнів 9 і 11 класів гімназії обговорювалися умови вступу та навчання у Київському інституту інтелектуальної власності та права для здобуття ступеня молодшого спеціаліста і бакалавра. Батьки цікавилися кадровим забезпеченням і матеріально-технічною базою інституту. Зустрічі відбулися у дружній і теплій атмосфері.

2017-10-20

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» Фелика В.І. зі студентами 2 курсу.

20.10.2017 року відбулася зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного Університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами 2 курсу інституту.

2017-10-18

Візит Сергія Васильовича Ківалова до Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

18 жовтня 2017 року Президент Національного університету "Одеська юридична академія" Сергій Васильович Ківалов завітав до Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

2017-10-18

Студенти – правники Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відвідали музей криміналістики Національної академії внутрішніх справ України

У рамках проведення навчально- тематичних екскурсій та організації практичної допомоги студентам у поглибленні юридичних знань ,18 жовтня 2017 року студенти 4 курсу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відвідали музей криміналістики Національної академії внутрішніх справ України.

2017-10-18

​Традицію обміну студентів започатковано!

Національний університет "Одеська юридична академія" започаткував нову традицію обміну студентів між інститутами НУ "ОЮА" .Першими вступили на цю стежину студенти Івано-Франківсьго юридичного інституту,які на минулому тижні (08.10.17) завітали до Київського інституту інтелектуальної власності та права .

2017-10-13

Ми дбаємо про дозвілля наших студентів !

Футбол – одна із найцікавіших спортивних ігор, яка щороку знаходить все більше прихильників. То чому б не провести турнір із FIFA2018?

2017-10-13

«Приїздіть до Івано-Франківська, любі друзі! Ми будемо чекати!»

«Приїздіть до Івано-Франківська, любі друзі! Ми будемо чекати!» - говорили франківські студенти-правники своїм новим друзям з Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

2017-10-12

Обмін враженнями ...Ми обов'язково ще зустрінемося!

Увечорі 11 вересня 2017 року, під час гостинної вечері, на якій був присутнім Президент Національного університету «Одеська юридична академія» , академік Ківалов Сергій Васильович,відбувся обмін враженнями керівництва та студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА та Івано-Франківського юридичного інституту та юридичного коледжу НУ ОЮА щодо перебування франківської делегації у м.Києві.

2017-10-12

Незабутній день студентів із Івано-Франківська у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Ось і настав останній день перебування франківських студентів –майбутніх юристів в гостях у Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

2017-10-11

Спортивна осінь об'єднала футбольні команди структурних підрозділів Національного університету «Одеська юридична академія»

Футбол залишається красивою, повною пристрасті та радості грою, що об’єднує футбольних гравців та рядових уболівальників.