Кафедра загальнотеоретичної юриспруденції, конституційного та адміністративного права

 • #

  Крусян
  Анжеліка Романівна

  Доктор юридичних наук, професор, в.о. завідувача кафедри

 • #

  Трофанчук Г. І.

  Професор кафедри, кандидат історичних наук, доцент

 • #

  Чулінда Л. І.

  Доцент кафедри, кандидат юридичних наук

 • #

  Панова Н. С.

  Доцент кафедри, кандидат юридичних наук

 • #

  Удяк В. І.

  Доцент кафедри, кандидат юридичних наук

Кафедра загальнотеоретичної юриспруденції, конституційного та адміністративного права була створена у квітні 2016 року (протокол № 5 засідання Вченої ради Національного університету «Одеська юридична академія» від 8 квітня 2016 р.) з метою забезпечення навчального процесу в Київському інституті НУ ОЮА, зокрема, проведення відповідно до профілю кафедри освітньої, методичної, науково-інноваційної, організаційної та виховної діяльності, забезпечення підготовки та захисту випускних кваліфікаційних робіт, практичної підготовки студентів, атестації здобувачів освітніх послуг за спеціальністю 081 «Право».

Кафедру з моменту її створення очолює доктор юридичних наук, професор Крусян А.Р.

Кафедрою у навчальному, науково-методичному і дослідницькому напрямках забезпечується викладання таких навчальних дисциплін як:

 1. Загальнотеоретична юриспруденція;
 2. Методологія юриспруденції;
 3. Історія держави та права України;
 4. Історія держави і права зарубіжних країн;
 5. Історія вчень про державу та право;
 6. Конституційне право України;
 7. Конституційно-процесуальне право;
 8. Сучасний конституціоналізм в Україні;
 9. Конституційне право зарубіжних країн;
 10. Міжнародно-правові стандарти та права людини в Україні;
 11. Адміністративне право України;
 12. Адміністративно-процесуальне право України;
 13. Фінансове право України;
 14. Судові та правоохоронні органи України;
 15. Право Європейського Союзу;
 16. Міжнародне право;
 17. Порівняльна адміністративістика;
 18. Адміністративна відповідальність;
 19. Муніципальне право;
 20. Податкове право.

Наукова та науково-методична робота кафедри

З використанням науково-прикладних досліджень кафедра активно включилася до процесів розробки пропозицій та підготовки законопроектів щодо змін до Конституції України. Відповідно до Указу Президента України № 190/2015 від 31 березня 2015 року А. Р. Крусян входять до складу Конституційної комісії, метою якої є підготовка законопроекту (законопроектів) про внесення змін до Конституції України.

Новини

2017-09-17

Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

14 вересня 2017 року на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася консультативна, профорієнтаційна зустріч представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х - 11-х класів гімназії.

Докладніше

2017-09-13

Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

Докладніше

2017-09-06

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. зі студентами інституту та коледжу

06.09.2017 та 08.09.2017 року відбулися зустрічі директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами інституту та коледжу.

Докладніше

2017-09-01

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

1 вересня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань.

Докладніше

2017-09-01

Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

Докладніше

2017-08-31

Збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА . Перед присутніми на зборах виступив директор інституту Фелик В.І., який представив нових викладачів

Докладніше

2017-08-30

Київський інститут інтелектуальної власн­ості та права починає новий навчальний рік

1 вересня 2017 року о 9.00 відбудеться свято присвячене поча­тку нового навчально­го року

Докладніше

2017-08-24

З Днем Незалежності України!

Коли корабель держави вирушає в самостійне плавання, необхідно як на морі дотриматися трьох головних умов. Потрібні чітка мета, яка об'єднує всю команду, злагодженість і професіоналізм мореплавців. Не дарма кажуть, що для корабля, у якого немає напрямку, не буває попутного вітру.

Докладніше

2017-08-23

З Днем Державного прапора України!

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Це свято було засновано в знак великої поваги до офіційного державного символу України.

Докладніше

2017-07-28

​Завершився строк подання документів на здобуття ступенів бакалавр та магістр у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій»

Докладніше