2020-03-16

16 березня 2020 року відбулося засідання Вченої ради Національного університету «Одеська юридична академія» під керівництвом Президента університету, д.ю.н, професора, академіка Ківалова Сергія Васильовича.

2020-03-13

13 березня 2020 року відбулося засідання Вченої Ради та збори трудового колективу інституту

​13 березня 2020 року відбулося засідання Вченої ради Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" та збори трудового колективу інституту. У них взяв участь Президент НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н., професор, академік Ківалов Сергій Васильович.​

2020-03-11

Увага!

​У зв’язку з введенням обмежувальних заходів на території м. Києва з 12.03.20р до 03.04.20р. День відкритих дверей у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» з 14 березня 2020 року переноситься.

2020-03-10

10 березня 2020 року відбулося проведення старостату

​10 березня 2020 року відбулося зібрання старост усіх курсів та директора Київського інституту інтелектуальної власності та права, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика.

2020-03-08

Зі святом! Із Міжнародним жіночим днем!

​З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас прекрасне жіноче свято - 8 Березня. У цей неймовірно чудовий день від імені чоловічої частини керівництва й професорсько-викладацького складу свої вітання висловлює директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик.

2020-03-06

Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 березня!

Ранок 6 березня 2020 року розпочався з приємного сюрпризу для студентів та викладачів. За сприяння Президента НУ ОЮА, академіка, професора, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова та ініціативи директора КІІВП, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук Василя Івановича Фелика для представниць чарівної статі було організовано святковий концерт. Слова вітання зі святом весни, краси та жіночності жінкам лунали протягом усього святкового дійства.

2020-02-26

Відкриття оновленої студентської їдальні The Student food Hub

26 лютого 2020 року під патронатом Президента НУ ОЮА, академіка, професора, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова та з ініціативи директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика оновлено наш заклад харчування - студентську їдальню. Відтепер The Student food Hub!

2020-02-13

14 лютого 2020 року відбулося урочисте вручення дипломів магістрам

Зимовий ранок 14 лютого 2020 року видався досить хвилюючим й урочистим для студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія». Саме сьогодні відбулося урочисте вручення дипломів висококваліфікованим магістрам, спеціальностей: «Право», «Менеджмент», «Правоохоронна діяльність»

2020-02-11

Запрошуємо на День відкритих дверей, що відбудеться 14 березня 2020 року!

14 березня 2020 року у стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" відбудеться традиційно-визначна подія - День відкритих дверей.

2020-02-11

Подорож студентів Коледжу КІІВП НУ ОЮА до Скандинавії

5-9 лютого​ 2020 року відбулася захоплююча подорож студентів Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, методиста Коледжу Світлани Миколаївної Ямкіної та директора Коледжу Галини Василівної Іваненко до Скандинавії.

2020-02-10

10.02.2020 року пройшли збори трудового колективу

​10 лютого 2020 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія".

2020-02-05

Запрошуємо на церемонію вручення дипломів магістрам, яка відбудеться 14.02.2020 року!

Ми з радістю запрошуємо усіх студентів, батьків, гостей на урочисте свято вручення дипломів, розділивши ці хвилини радості та гордості за студентів разом із нами. Захід розпочнеться 14 лютого 2020 року о 12.00 год. за адресою : м. Київ, Харківське шосе 210. Чекаємо усіх!

2020-01-23

Президент НУ ОЮА Сергій Васильович Ківалов завітав до КІІВП НУ ОЮА

23 січня 2020 року Президент Національного університету "Одеська юридична академія", академік, професор, Заслужений юрист України Сергій Васильович Ківалов  завітав до Київського інституту інтелектуальної власності та права. Разом із директором КІІВП НУ ОЮА, Заслуженим юристом України, д.ю.н. Василем Івановичем Феликом, Сергій Васильович провів збори трудового колективу інституту.

2020-01-21

21 січня 2020 року відбулася робоча поїздка Президента Національного університету "Одеська юридична академія", академіка, професора, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова та директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика до Івано-Франківського юридичного інституту НУ ОЮА у рамках проведення робочих візитів до структурних підрозділів Національного університету "Одеська юридична академія".

2020-01-01

Висловлюємо щирі вітання з нагоди Дня народження директору КІІВП НУ ОЮА, Заслуженому юристу України, д.ю.н. Василю Івановичу Фелику!

​У цей чудовий святковий день своє День народження святкує директор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного Університету «Одеська юридична академія», Заслужений юрист України, доктор юридичних наук Василь Іванович Фелик.

2020-01-01

З Новим Роком!

Від імені керівництва, адміністрації та професорсько-викладацького складу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" прийміть найкращі й найщиріші вітання з нагоди Нового 2020 року та прийдешніми святами!