Кафедра інтелектуальної власності та права

  • #

    Цибульов
    Павло Миколайович

    Доктор технічних наук, професор, лауреат державної премії України в галузі науки і техніки, завідувача кафедри

Кафедра випускає магістрів за спеціалізаціями:

 

  1. Інтелектуальна власність (спеціальність 081 Право);
  2. Цивільно-господарська юстиція ( спеціальність 081 Право);
  3. Управління інтелектуальною власністю (спеціальність 073 Менеджмент).

Наукова та науково-методична робота кафедри

Викладачами кафедри опубліковано понад 500 наукових робіт в галузі інтелектуальної власності, у тому числі: біля 40 монографій, понад 30 підручників і навчальних посібників, створено понад 100 винаходів. Науковці кафедри щорічно приймають участь в багатьох міжнародних та всеукраїнських конференціях і семінарах. Кафедра є організатором Всеукраїнської науково-практичної конференції: «Проблеми підготовки фахівців з інтелектуальної власності, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності в Україні» (У 2016 році відбулася 21-ша конференція).

При кафедрі працює студентський науковий гурток з актуальних проблем інтелектуальної власності. На базі гуртка готуються студентські наукові роботи, конкурсні роботи, виступи на наукових конференціях, наукові публікації.

#

Міжнародний тренінг з комерціалізації інтелектуальної власності.

Міжнародна діяльність

Спільно з Українським науково-технологічним центром (УНТЦ) та Національним технічним університетом «КПІ» імені Сікорського кафедра бере участь у проведенні тренінгів з трансферту технологій в Україні, Грузії, Азербайджані і Молдові, а також у діяльності Школи стартапів при КПІ з виведенням кращих випускників на Міжнародний конкурс інноваційних проектів Sikorsky Challenge.

#

Під час Міжнародної конференції Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) У Львові.

 

#

Проведення спільного з Європейським Союзом (ЄС) тренінга з питань інтелектуальної власності.

Новини

2017-09-17

Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

14 вересня 2017 року на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася консультативна, профорієнтаційна зустріч представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х - 11-х класів гімназії.

Докладніше

2017-09-13

Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

Докладніше

2017-09-06

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. зі студентами інституту та коледжу

06.09.2017 та 08.09.2017 року відбулися зустрічі директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами інституту та коледжу.

Докладніше

2017-09-01

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

1 вересня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань.

Докладніше

2017-09-01

Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

Докладніше

2017-08-31

Збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА . Перед присутніми на зборах виступив директор інституту Фелик В.І., який представив нових викладачів

Докладніше

2017-08-30

Київський інститут інтелектуальної власн­ості та права починає новий навчальний рік

1 вересня 2017 року о 9.00 відбудеться свято присвячене поча­тку нового навчально­го року

Докладніше

2017-08-24

З Днем Незалежності України!

Коли корабель держави вирушає в самостійне плавання, необхідно як на морі дотриматися трьох головних умов. Потрібні чітка мета, яка об'єднує всю команду, злагодженість і професіоналізм мореплавців. Не дарма кажуть, що для корабля, у якого немає напрямку, не буває попутного вітру.

Докладніше

2017-08-23

З Днем Державного прапора України!

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Це свято було засновано в знак великої поваги до офіційного державного символу України.

Докладніше

2017-07-28

​Завершився строк подання документів на здобуття ступенів бакалавр та магістр у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій»

Докладніше