Відділення заочного навчання

Відділення заочного навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» є навчальним підрозділом інституту, метою якого є організаційне та навчально-методичне забезпечення освітнього процесу, пов’язаного із навчанням осіб, які поєднують здобуття вищої освіти з професійною трудовою діяльністю.

Навчання без відриву від виробництва шляхом гармонійного поєднання теорії з практикою дає можливість формування висококваліфікованих фахівців та є запорукою їх успішного кар’єрного росту і самореалізації особистості.

На сьогодні Відділення заочного навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» здійснює набір на навчання для здобуття ступенів вищої освіти:

бакалавр, магістр за спеціальністю 081 «Право», спеціалізації:
- кримінальна юстиція;
- слідчо-прокурорська діяльність;
- судова та управлінська діяльність;
- цивільна та господарська юстиція;
- інтелектуальна власність.

Підготовка бакалаврів за спеціальністю «Право» здійснюється на основі повної загальної середньої освіти, освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та на основі здобутої вищої освіти за неспорідненими спеціальностями (бакалавр, спеціаліст, магістр).

бакалавр, магістр за спеціальністю 053 «Психологія», спеціалізації:
- прикладна психологія;
- психологічні технології, у т.ч. інструментальні психофізіологічні методи дослідження на поліграфі.

бакалавр, магістр за спеціальністю 073 «Менеджмент», спеціалізації:
- управління інтелектуальною власністю;
- управління інноваційною діяльністю.

бакалавр, магістр за спеціальністю 293 «Міжнародне право», спеціалізація:
- міжнародно-правові відносини.

Бакалавр, магістр за спеціальністю 061 «Журналістика», спеціалізації:
- реклама та зв’язки з громадськістю;
- журналістика.

бакалавр за спеціальністю 125 «Кібербезпека».

магістр за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність».

Підготовка магістрів за спеціальностями «Психологія», «Журналістика», «Менеджмент» та «Правоохоронна діяльність» здійснюється на основі здобутої вищої освіти (бакалавр, спеціаліст, магістр), у т.ч. за неспорідненими спеціальностями.

Освітню діяльність Відділення заочного навчання забезпечують як науково-педагогічні працівники кафедр Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», серед яких 41 особа є доктором або кандидатом наук, так і фахівці - практики.

2024-04-24

24 квітня 2024 року відбулось засідання Вченої ради