Інновації в профорієнтаційній роботі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Допомогти молоді обрати майбутню професію, надати необхідну інформацію відносно вступу до вишу, познайомити з особливостями навчання в інституті та цікавинками студентського життя - це є пріоритетними завданнями профорієнтаційної роботи Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.До цієї роботи залучені: керівництво інституту ,науково- педагогічні працівники кафедр, органи студентського самоврядування.

Згідно плану профорієнтаційної роботи Київськогоінститутуінтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» на 2017/2018 навчальний рік у березні 2018 року проведено рядкомплексних заходів середяких :

- Професорсько-викладацьким колективом спільно зорганами студентського самоврядуванняКІІВПНУ «ОЮА» відвідано 38 шкіл м. Києва під час яких проведено зустрічі з батьками та учнями 9-11 класів.

-28 березня 2018 р. Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» виступив партнером організації та проведення у стінах Верховної Ради України національного круглого столу на тему «Проблеми професійної орієнтації та працевлаштування молоді з особливими освітніми потребами» у роботі якого взяли участь представники шкіл м.Києва, молодіжних громадських організацій.

- Роздруковані та розповсюдженісередвипускників загальноосвітніхшкіл,під час профорієнтаційнихзаходів,2000 рекламнихбуклетів про Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА .

- Оновлено і розміщено біля інституту банер про Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

Інноваційні методиу профорієнтаційній діяльностідозволяють не тільки знайомитимайбутніх студентів з особливостямиюридичної освіти, але і черезінтелектуальні та пізнавальні зустрічі, Круглі столи , експрес - презентаціїзалучати молодь до спільної діяльності вже зараз. Так , 30 березня 2018 року в межах профорієнтаційної роботи відбулася зустріч з ведучим телеканалу 1+1 Дмитром Комаровим, а31 березня 2018 року на базі Київського інституту інтелектуальної власності та права було проведено 4-ий етап Київської ліги інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». У якому також взяла участь команда інституту.

Керівництво Київськогоінститутуінтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» спільно зі студрадою ініціювалимаштабну профорієнтаційну акцію « Студенти про свій інститут - рідній школі». Кожен студент КІІВПНУ ОЮА відвідав свою школу, в якій навчався та познайомив випускників 9-х,11-х класів з найкращим, на нашу думку, юридичним вишем України - Київським інститутом інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».

У березні 2018 року здійснені заходи щодо організації Дня відкритих дверей, який проходитиме 21 квітня 2018р.:

  • розроблено і роздруковано більше 1000 плакатівдо Дня відкритих дверей ;
  • на телеканалах м. Києва транслюється анонсролик;
  • керівництво інститутуспільно з і студрадою готують рекламний ролик про Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

У профорієнтаційній роботі активно використовуються ресурси мережі Інтернет. Зокрема, ведеться сайт Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» (kiev.onua.edu.ua), заходи висвітлюються на сайті НУ «ОЮА», та у соціальній мережі Facebook (www.facebook.com/kiev.onua).

Різноманітні форми профорієнтаційноїроботидопомагають широко і змістовнорозповсюдити інформацію про КІІВПНУ ОЮА , амолодь має можливість впевнено обратимайбутню професію.

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує усіх бажаючихотримати висококваліфіковану юридичну освіту!

Новини

2020-01-21

Відбулася робоча поїздка Президента НУ ОЮА Сергія Васильовича Ківалова та директора КІІВП НУ ОЮА Василя Івановича Фелика до Івано-Франківського юридичного інституту НУ ОЮА у рамках проведення робочих візитів до структурних підрозділів Національного університету "Одеська юридична академія"

21 січня 2020 року відбулася робоча поїздка Президента Національного університету "Одеська юридична академія", академіка, професора, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова та директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика до Івано-Франківського юридичного інституту НУ ОЮА у рамках проведення робочих візитів до структурних підрозділів Національного університету "Одеська юридична академія".

Докладніше

2020-01-01

Висловлюємо щирі вітання з нагоди Дня народження директору КІІВП НУ ОЮА, Заслуженому юристу України, д.ю.н. Василю Івановичу Фелику!

​У цей чудовий святковий день своє День народження святкує директор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного Університету «Одеська юридична академія», Заслужений юрист України, доктор юридичних наук Василь Іванович Фелик.

Докладніше

2020-01-01

З Новим Роком!

Від імені керівництва, адміністрації та професорсько-викладацького складу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" прийміть найкращі й найщиріші вітання з нагоди Нового 2020 року та прийдешніми святами!

Докладніше

2019-12-28

28 грудня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

​28 грудня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права, а також за ініціативою та активною участю Президента НУ ОЮА, академіка, професора, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова та директора КІІВП,Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика було проведено офіційну вітальну частину для професорсько-викладацького складу, де було відмічено та вручено грамоти і подяки найкращим викладачам.

Докладніше

2019-12-14

14 грудня 2019 року відбувся День відкритих дверей!

14 грудня 2019 року за підтримки та сприяння Президента НУ «Одеська юридична академія» професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова у стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» пройшло урочисте свято – День відкритих дверей!

Докладніше

2019-12-13

Підписання Меморандуму про співробітництво між адвокатським об'єднанням "Arzingerта" та Національним університетом "Одеська юридична академія"

​12 грудня 2019 року на базі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" було підписано Меморандум про співробітництво між адвокатським об'єднанням "Arzingerта" в особі партнера-засновника Шкляра Сергія Володимировича​ та Національним університетом «Одеською юридичною академією» в особі Президента університету, Заслуженого юриста України, професора, академіка Ківалова Сергія Васильовича.

Докладніше

2019-12-09

Запрошуємо усіх на День відкритих дверей, що відбудеться 14 грудня 2019 року о 12:00 год

​14 грудня 2019 року о 12:00 год. у стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" відбудеться традиційно-визначна подія - День відкритих дверей.

Докладніше

2019-11-29

Зустріч батьків студентів Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права із директором КІІВП, Заслуженим юристом України, д.ю.н. Василем Івановичем Феликом

​29 листопада 2019 року на базі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА пройшла зустріч батьків студентів Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права із директором КІІВП, Заслуженим юристом України, д.ю.н. Василем Івановичем Феликом, заступником директора Петром Васильовичем Мельником, директором Коледжу Іваненко Галиною Василівною та професорсько-викладацьким складом.

Докладніше

2019-11-29

І Всеукраїнська науково-практична конференція " Формування інклюзивного громадянського суспільства та імплементація положень Конвенції про права осіб з інвалідністю в Україні"

​29 листопада 2019 року на базі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» ​за сприяння та підтримки Президента НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, професора, академіка Сергія Васильовича Ківалова та директора КІІВП, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика відбулася​ І Всеукраїнська науково-практична конференція " Формування інклюзивного громадянського суспільства та імплементація положень Конвенції про права осіб з інвалідністю в Україні".

Докладніше

2019-11-29

З Днем народження, рідна Alma mater!

​29 листопада 2019 року за сприяння та підтримки Президента НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, академіка, професора Сергія Васильовича Ківалова у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відбулися урочистості присвячені 22-гій річниці з Дня народження Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2019-11-28

29.11.2019 року відбулося проведення старостату

​29 листопада 2019 року відбулося зібрання старост усіх курсів та директора Київського інституту інтелектуальної власності та права, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика.

Докладніше

2019-11-27

Робоча зустріч щодо реалізації проекту будівництва студентського храму

​27 листопада 2019 року пройшла робоча зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук Василя Івановича Фелика із єпископом Білогородським Сильвестром, вікарієм Київської митрополії,професором, ректором Київської духовної академії і семінарії щодо реалізації проекту будівництва студентського храму на приінститутській території за підтримки та сприяння Президента Національного університету "Одеська юридична академія", професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова.

Докладніше

2019-11-26

26 листопада 2019 року пройшла благодійна акція "Порадуй себе смаколиком, а дитину - турботою"

26 листопада 2019 року за підтримки директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук Василя Івановича Фелика та за ініціативи Студентського самоврядування у стінах нашого інституту пройшла благодійна ярмарка "Порадуй себе смаколиком, а дитину - турботою".

Докладніше

2019-11-22

Зустріч студентського науково-дискусійного гуртка публічно-правових досліджень “Клуб молодого правника”

21 листопада відбулась зустріч студентського науково-дискусійного гуртка публічно-правових досліджень “Клуб молодого правника”. Керівник гуртка: доцент кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права Маложон Олена Іванівна.

Докладніше

2019-11-18

Дебют першокурсника студентів Коледжу КІІВП НУ ОЮА

18.11. 2019 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" відбулося щорічне традиційне свято - "Дебют першокурсника

Докладніше

2019-11-18

18.11.2019 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права

​18 листопада 2019 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права відбулися чергові збори трудового колективу.

Докладніше