26 листопада 2019 року пройшла благодійна акція "Порадуй себе смаколиком, а дитину - турботою"

26 листопада 2019 року за підтримки директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук Василя Івановича Фелика та за ініціативи Студентського самоврядування у стінах нашого інституту пройшла благодійна ярмарка "Порадуй себе смаколиком, а дитину - турботою".

Дані проекти мають вплив на формування розвиненої соціальної позиції, небайдужості до чужого горя та біди. Наші студенти виявили неабиякі старання й вміння, випікши безліч смаколиків, розпочинаючи від кексів та печива, закінчуючи тортами. А все для діток! Адже всі зібрані гроші, від продажу солодощів, будуть використані для покупки необхідних речей у дитячий будинок.

В акції взяли участь не лише студенти, а й керівництво, адміністрація та професорсько-викладацький склад.

Дякуємо усім хто став частиною сьогоднішнього дійства, виявивши щедрість, мудрість та милосердя. Закликаємо усіх і надалі приєднуватись до наших благодійних акцій, адже у такий складний час, ми всі повинні бути разом, допомагаючи один одному в скрутну хвилину!

2020-08-13

13 серпня 2020 року розпочато прийом електронних заяв для бакалаврів після 11 класів

​13 серпня 2020 р. розпочато прийом електронних заяв для бакалаврів після 11 класів. Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня (до 16 серпня для вступників, які складають вступні іспити замість ЗНО у виші, але не зробили цього у період з 1 по 12 серпня).

2020-08-03

Нагадуємо, ​фаховий Коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» запрошує 11-класників, які не склали ЗНО, на навчання

​Фаховий Коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» запрошує 11-класників, які не склали ЗНО, на навчання.

2020-08-01

Розпочалася реєстрація електронних кабінетів для вступу на бакалавра та магістра

​1 серпня 2020 р. розпочалася реєстрація електронних кабінетів для вступу на бакалавра та магістра.

2020-07-29

Продовжено вступну компанію у Коледж

До уваги випускників 9-их та 11-их класів, які бажають навчатися у Фаховому коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА" за спеціальністю 081 «Право».

2020-07-24

2020-07-23

До уваги вступників у магістратуру!

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує на навчання у магістратуру.

2020-07-17

17 липня 2020 року відбувся День відкритих дверей в ONLINE режимі

17 липня 2020 року за підтримки та сприяння Президента НУ «Одеська юридична академія» професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова та директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, професора, д.ю.н. Василя Івановича Фелика Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» організував День відкритих дверей, який пройшов у незвичайному форматі - режимі online.​

2020-07-14

17 липня 2020 року о 12.00 год. відбудеться День відкритих дверей online

17 липня 2020 року о 12:00 год. Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА проводить свій День відкритих дверей ONLINE! Запрошуємо усіх!

2020-07-11

До уваги випускників 9-х класів!

Продовжується набір до коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА». Звертаємо увагу, що 13 липня о 18 00 закінчується прийом заяв та документів до Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»!!! Поспішіть стати студентом Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»!!! Ми працюємо і в суботу, і в неділю!!! Наша адреса: вул. Харківське шосе 210, тел.: 044 563-82-21

2020-07-07

Запрошуємо усіх на День відкритих дверей, що відбудеться 17 липня 2020 року о 12.00 год. в режимі online

КІІВП НУ "ОЮА" за підтримки та сприяння Президента НУ "ОЮА" професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова​ та директора КІІВП НУ "ОЮА", Заслуженого юриста України, професора, д.ю.н. Василя Івановича Фелика ​​17 липня 2020 року о 12:00 год. проводить свій День відкритих дверей ONLINЕ.

2020-07-01

До уваги вступників!

До уваги абітурієнтів!

2020-06-30

30 червня 2020 року пройшла організаційна нарада директора КІІВП НУ ОЮА Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

​30 червня 2020 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія", Заслужений юрист України, д.ю.н., професор Василь Іванович Фелик провів організаційну нараду із працівниками приймальної комісії.

2020-06-28

28 червня в Україні відзначають День Конституції

28 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

2020-06-09

Запрошуємо до нас на навчання!

Запрошуємо абітурієнтів до нас на навчання!

2020-06-04

04 червня 2020 року відбувся старостат

04 червня 2020 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів зібрання старост в онлайн режимі.