Відкритий профорієнтаційний захід для випускників 9-х класів київських загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій пройшов у структурному підрозділі «Коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

27.04.2017 року відбулася профорієнтаційна зустріч випускників 9- х класів загальноосвітніх навчальних закладів столиці з керівництвом та викладачами структурних підрозділів НУ ОЮА.

Захід проведено у форматі поєднання права з напрямками профільності навчальних . Так випускники класів екологічного та економічного напрямків навчання мали змогу ознайомитися з відеоматеріалами з екологічного права та актуальних питань сучасності: співвідношення людини та природи, наслідків Чорнобильської катастрофи , проблем глобального потепління та впливу людства на ці процеси , тощо. Учні, які обрали поглиблене вивчення історико-правових дисциплін переглянули добірку мультиплікаційних фільмів з громадянського права. Із зацікавленням слухали учасники профорієнтаційного заходу про трудові правовідносини, які стосуються працевлаштування неповнолітніх. Учні шкіл м.Києва змогли у відкритій формі поспілкуватися з викладачами та студентами, отримати вичерпні відповіді на хвилюючі їх питання.

Цікава форма проведення профорієнтаційного заходу сподобалася випускникам шкіл та поглибила їх знання з багатьох аспектів правовідносин в Україні.Учні , які мріють поєднати своє життя з юриспруденцією виявили бажання продовжити навчання, після закінчення 9-го класу, у юридичному коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Новини

2017-09-17

Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

14 вересня 2017 року на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася консультативна, профорієнтаційна зустріч представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х - 11-х класів гімназії.

Докладніше

2017-09-13

Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

Докладніше

2017-09-06

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. зі студентами інституту та коледжу

06.09.2017 та 08.09.2017 року відбулися зустрічі директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами інституту та коледжу.

Докладніше

2017-09-01

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

1 вересня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань.

Докладніше

2017-09-01

Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

Докладніше

2017-08-31

Збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА . Перед присутніми на зборах виступив директор інституту Фелик В.І., який представив нових викладачів

Докладніше

2017-08-30

Київський інститут інтелектуальної власн­ості та права починає новий навчальний рік

1 вересня 2017 року о 9.00 відбудеться свято присвячене поча­тку нового навчально­го року

Докладніше

2017-08-24

З Днем Незалежності України!

Коли корабель держави вирушає в самостійне плавання, необхідно як на морі дотриматися трьох головних умов. Потрібні чітка мета, яка об'єднує всю команду, злагодженість і професіоналізм мореплавців. Не дарма кажуть, що для корабля, у якого немає напрямку, не буває попутного вітру.

Докладніше

2017-08-23

З Днем Державного прапора України!

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Це свято було засновано в знак великої поваги до офіційного державного символу України.

Докладніше

2017-07-28

​Завершився строк подання документів на здобуття ступенів бакалавр та магістр у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій»

Докладніше