11 вересня 2020 року відбулося засідання Вченої ради

11 вересня 2020 року відбулося засідання Вченої ради Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» під головуванням директора КІІВП, Заслуженого юриста України, професора, д.ю.н. Василя Івановича Фелика

На засіданні виступив директор КІІВП, Заслужений юрист України, професор, д.ю.н. Василь Іванович Фелик оголосивши питання, що стоять на порядку денному, зокрема:

- про зміни у складі Вченої ради інституту;

- про обрання секретаря Вченої ради інституту;

- про затвердження робочих програм навчальних дисциплін та індивідуальних планів роботи викладачів на 2020-2021 навчальний рік;

- про створення науково-методичних секцій кафедри кримінального права, процесу та криміналістики.

У ході засідання було заслухано звіт про наукову роботу інституту за 2019-2020 навчальний рік.

Також було висловлено щирі вітання директору КІІВП, Заслуженому юристу України, д.ю.н. Василю Івановичу Фелику від професорсько-викладацького складу із присвоєнням вченого звання професора.