07.10. 2019 року відбулися збори трудового колективу

07.10. 2019 р. у Київському інституті інтелектуальної власності та права відбулися збори трудового колективу.

Із вступним словом до усіх присутніх звернувся директор КІІВП, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик, привітавши колег із наближаючим професійним святом - Днем юриста.

Варто також відмітити, що в урочистій обстановці Василь Іванович привітав із перемогою нашу гордість - студента 2 курсу Коледжу Озманова Артура, який здобув першість в змаганнях у Польщі з бойового самбо. Нагороджено було і наставника Артура - Велієва Е.Н. – президента Федерації бойового самбо України, віце президента всесвітньої федерації бойового самбо, чемпіона світу з вільної боротьби і бойового самбо серед майстрів.

За високий професіоналізм, плідну науково-педагогічну діяльність, активну участь у житті інституту та з нагоди Дня юриста грамотами й заохоченнями було відмічено професорсько-викладацький склад та адміністрацію інституту.