Незабутній день студентів із Івано-Франківська у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Завершальний день перебування франківських студентів –майбутніх юристів в гостях у Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

Насичена екскурсійна, пізнавальна програма дня не залишила байдужим жодного студента.

11 вересня, майбутні правники Івано-Франківського юридичного інституту та юридичного коледжу НУ ОЮА мали змогу відвідати Вищий господарський суд України – вищий спеціалізований суд України і суд касаційної інстанції з розгляду господарських справ, який очолює систему господарських судів України. Це була дуже цікава і водночас пізнавальна екскурсія, адже майбутні юристи змогли на власні очі побачити та дізнатися більше про ВГСУ. Наступним кроком екскурсійної програми дня, була пішохідна екскурсія вулицями сучасного Києва. Вразило студентів із Івано- Франківська поєднання історичного минулого та сучасного сьогодення в архітектурі столиці України. Студенти Івано-Франківського юридичного інституту та юридичного коледжу НУ ОЮА отримали незабутні враження від побаченого , з вдячністю говорили теплі слова в адресу керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА , представникам студради інституту за організацію цікавої екскурсійної програми.