Урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

липня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА». День, відблиски якого надовго закарбуються у пам’яті, адже позаду тернистий шлях наполегливого навчання, а попереду - шлях професійного зростання та визнання.

Для наших випускників ця мить є надзвичайно урочистою, проте одночасно і хвилюючою. Отриманий диплом, наче путівка у інший світ, де набуті в академії знання представляють їх як висококваліфікованих професіоналів своєї справи, у руках яких доля країни, адже саме вони виступають гарантом формування політико-правового середовища нашої держави.

Багато теплих слів і побажань випускникам вишу було висловлено керівництвом, професорсько-викладацьким складом, батьками й наставниками. Зокрема, із вітальної промовою до усіх присутніх звернувся директор Київського інституту інтелектуальної власності та права, Заслужений юрист України, д.ю.н., професор Василь Іванович Фелик. Він побажав нашим випускникам стати успішними людьми, знайшовши своє справжнє призначення, а також правильно обрати свій професійний шлях. Прямуючи по ньому твердо і впевнено, успішно розпочавши професійну діяльність, завдяки отриманим у стінах університету знанням, умінням та навичкам.

З вітаннями до випускників звернулись: заступник директора, д.ю.н., професор Іван Пантелійович Голосніченко, завідувач кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права Анжеліка Романівна Крусян, директор Коледжу Микола Тимофійович Бондарчук, голова Студентського самоврядування Маргарита Сидоренко

Свої дипломи отримали і випускники Коледжу КІІВП НУ ОЮА про освоєння освітнього рівня «молодший спеціаліст». Сьогодні для них відкриті двері нашого університету, для подальшого навчання і здійснення наукових звершень.

Святкову атмосферу заходу підтримувала концертна програма, зокрема, із музичними вітаннями до присутніх звернулись Калин Роксолана та Чех Анастасія. Справжнім подарунком для випускників став танець у виконанні студентів Коледжу.

Ми бажаємо випускникам творчого натхнення, успіхів у всіх починаннях, здійснення життєвих планів. Що ж, хай щастить! Двері рідного Національного університету «Одеська юридична академія» для Вас завжди відкриті!

2024-04-24

24 квітня 2024 року відбулось засідання Вченої ради