Урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

липня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА». День, відблиски якого надовго закарбуються у пам’яті, адже позаду тернистий шлях наполегливого навчання, а попереду - шлях професійного зростання та визнання.

Для наших випускників ця мить є надзвичайно урочистою, проте одночасно і хвилюючою. Отриманий диплом, наче путівка у інший світ, де набуті в академії знання представляють їх як висококваліфікованих професіоналів своєї справи, у руках яких доля країни, адже саме вони виступають гарантом формування політико-правового середовища нашої держави.

Багато теплих слів і побажань випускникам вишу було висловлено керівництвом, професорсько-викладацьким складом, батьками й наставниками. Зокрема, із вітальної промовою до усіх присутніх звернувся директор Київського інституту інтелектуальної власності та права, Заслужений юрист України, д.ю.н., професор Василь Іванович Фелик. Він побажав нашим випускникам стати успішними людьми, знайшовши своє справжнє призначення, а також правильно обрати свій професійний шлях. Прямуючи по ньому твердо і впевнено, успішно розпочавши професійну діяльність, завдяки отриманим у стінах університету знанням, умінням та навичкам.

З вітаннями до випускників звернулись: заступник директора, д.ю.н., професор Іван Пантелійович Голосніченко, завідувач кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права Анжеліка Романівна Крусян, директор Коледжу Микола Тимофійович Бондарчук, голова Студентського самоврядування Маргарита Сидоренко

Свої дипломи отримали і випускники Коледжу КІІВП НУ ОЮА про освоєння освітнього рівня «молодший спеціаліст». Сьогодні для них відкриті двері нашого університету, для подальшого навчання і здійснення наукових звершень.

Святкову атмосферу заходу підтримувала концертна програма, зокрема, із музичними вітаннями до присутніх звернулись Калин Роксолана та Чех Анастасія. Справжнім подарунком для випускників став танець у виконанні студентів Коледжу.

Ми бажаємо випускникам творчого натхнення, успіхів у всіх починаннях, здійснення життєвих планів. Що ж, хай щастить! Двері рідного Національного університету «Одеська юридична академія» для Вас завжди відкриті!

2019-08-10

Щирі вітання ректору НУ "ОЮА" Віктору Євстафійовичу Загородньому з нагоди Дня народження!

У цей чудовий літній день свій День народження святкує ректор Національного університету "Одеська юридична академія", кандидат юридичних наук, доцент Віктор Євстафійович Загородній.

2019-07-26

26 липня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».

2019-07-01

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київськ​ого інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія".

2019-06-28

З Днем Конституції!

8 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "магістра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "магістра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів, що вступають до Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "молодшого спеціаліста"

2019-06-26

Зустріч директора інституту Фелика В.І. з працівниками приймальної комісії

У стінах інституту відбулась нарада директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика з працівниками приймальної комісії.​

2019-06-20

Нарада директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

​20 червня 2019 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів настановчу нараду з працівниками приймальної комісії інституту.

2019-05-29

Організаційна нарада директора КІІВП Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

29 травня 2019 року ​ директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів нараду, де були присутні усі працівники приймальної комісії.