Візит Президента Національного університету "Одеська юридична академія" Сергія Васильовича Ківалова до Київського інституту інтелектуальної власності та права

13 травня 2019 року у холі інституту зібралась дружня родина Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія". Сьогодні для нас особливе свято! Ми зібрались аби висловити щирі вітання Президенту НУ ОЮА, професору, д.ю.н., Заслуженому юристу України, академіку Сергію Васильовичу Ківалову з нагоди 65-річчя з Дня народження

Від усього колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права: керівництва, професорсько-викладацького складу, студентства висловлюємо Вам низький уклін та щиру вдячність за: розвиток юридичної освіти в Україні; сприяння та прогресуюче піднесення наукового потенціалу студенства; підготовку висококваліфікованих фахівців у галузі юриспруденції; створення сприятливих умов для навчання та проживання студентів: створення потужної матеріально-технічної бази, комфортабельних гуртожитків; підтримку в організації веселого, насиченого, незабутнього студентського життя та дозвілля; піднесення й популяризацію спортивного життя студентів та їх захоплень поза навчанням; за підтримку та допомогу в реалізації усіх студентських ініціатив; за прекрасний приклад для наслідування молодому поколінню, який Ви надаєте їм своїми різноплановими досягненнями.

Ми вдячні Вам за підтримку, добре й уважне ставлення до Київського інституту інтелектуальної власності та права. Саме з Вашої помічі у серці України - її столиці, процвітає та розвивається справжній осередок юридичної освіти у м. Києві.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих років щасливого життя, любові і шани рідних і близьких, нових творчих успіхів і видатних досягнень у діяльності на благо нашої рідної АЛЬМА-МАТЕР.

2019-07-01

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київськ​ого інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія".

2019-06-28

З Днем Конституції!

8 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "магістра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "магістра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів, що вступають до Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "молодшого спеціаліста"

2019-06-26

Зустріч директора інституту Фелика В.І. з працівниками приймальної комісії

У стінах інституту відбулась нарада директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика з працівниками приймальної комісії.​

2019-06-20

Нарада директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

​20 червня 2019 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів настановчу нараду з працівниками приймальної комісії інституту.

2019-05-29

Організаційна нарада директора КІІВП Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

29 травня 2019 року ​ директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів нараду, де були присутні усі працівники приймальної комісії.

2019-05-23

Директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик разом із делегацією студентів КІІВП провели завершальний день в гостях у Чернівецькому юридичному інституті НУ ОЮА

​У рамках започаткованої Президентом НУ «Одеська юридична академія» професором, академіком, Заслуженим юристом України Сергієм Васильовичем Ківаловим програми обміну студентами між структурними підрозділами Національного університету «ОЮА», директор КІІВП, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик взяв участь у програмі академічної мобільності, а саме, разом із студентами Київського інституту інтелектуальної власності та права провів завершальний день в гостях у Чернівецькому юридичному інституті НУ ОЮА.

2019-05-22

Незабутній день студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА у Чернівцях

​Програма заходів, яку підготували для нас чернівецькі правники передбачає не лише знайомство власне зі структурним підрозділом ЧЮІНУ ОЮА, а і місцевим колоритом і самобутніми традиціями цього чудового міста.