Питання реформування пенітенціарної системи обговорять сьогодні з видатною людиною

Сьогодні о 12.20 під час семінарського заняття в аудиторії 402 на запрошення завідуючого кафедрою кримінального права, процесу та криміналістики Палія М.В. відбудеться зустріч з унікальною людиною Головою Душпастирської ради у справах релігійної опіки у пенітенціарній системі України, священиком Костянтином Пантелеем.

Оскільки отець Костянтин опікується питаннями реформування пенітенціарної системи України, то його участь у обговоренні на відповідному семінарському занятті буде дуже корисною. Оцінки студентам будуть виставлені за якість запитнь до шановного гостя та належну аргументацію власної позиції щодо питань семінару. Запрошуються також всі бажаючі, які вільні від занять та невідкладних справ. Буде цікаво.