Візит студентів Національного університету "Одеська юридична академія" до Київського інституту інтелектуальної власності та права

17 травня 2019 року до Київського інституту інтелектуальної власності та права завітала делегація студентів Національного університету "Одеська юридична академія". Дані поїздки відбуваються за ініціативи та підтримки Президента Національного університету «Одеська юридична академія» Ківалова Сергія Васильовича. Ми вдячні йому за можливість спілкування й обміну досвідом між студентами, незважаючи на відстань.

Сонячно й люб’язно зустрів Київ гостей з м.Одеси, подарувавши чудовий настрій на увесь день,а студентська їдальня «Смачне містечко» потурбувалась про повноцінний сніданок.Насамперед, наші гості завітали до директора КІІВП, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика. Василь Іванович наголосив на тому, що подібні поїздки є дуже важливими для студентів, оскільки вони сприяють обміну враженнями, освоєнню нових цікавих практичних знань. У дружньому колі між студентським активом Київського інституту інтелектуальної власності та права та Національним університетом "Одеська юридична академія" було обговорено можливості реалізації спільних проектів, а також наших гостям було вручено пам'ятні подарунки.

З метою організації змістовного перебування делегації заступником директора КІІВП НУ ОЮА Петром Васильовичем Мельником була проведена екскурсія стінами закладу. Члени делегації були ознайомлені з внутрішньою структурою навчального закладу: просторими аудиторіями, приймальнею директора, залом Вченої ради, бібліотекою, комплексами для відпочинку на території інституту. Особлива увага була приділена інформації про спеціалізацію «Інтелектуальна власність», яка на сьогоднішній день є досить перспективною й затребуваною. Наші гості були приємно вражені красою інституту та гостинністю колег

Пізніше для одеських правників були організовані цікаві екскурсії до Верховного Суду України та Міністерства юстиції України, де студенти мали можливість ознайомитись з практичною діяльністю даних державних органів.

2019-08-10

Щирі вітання ректору НУ "ОЮА" Віктору Євстафійовичу Загородньому з нагоди Дня народження!

У цей чудовий літній день свій День народження святкує ректор Національного університету "Одеська юридична академія", кандидат юридичних наук, доцент Віктор Євстафійович Загородній.

2019-07-26

Урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

26 липня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».

2019-07-01

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київськ​ого інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія".

2019-06-28

З Днем Конституції!

8 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "магістра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "магістра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів, що вступають до Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "молодшого спеціаліста"

2019-06-26

Зустріч директора інституту Фелика В.І. з працівниками приймальної комісії

У стінах інституту відбулась нарада директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика з працівниками приймальної комісії.​

2019-06-20

Нарада директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

​20 червня 2019 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів настановчу нараду з працівниками приймальної комісії інституту.

2019-05-29

Організаційна нарада директора КІІВП Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

29 травня 2019 року ​ директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів нараду, де були присутні усі працівники приймальної комісії.