​ І етап кубка міста Києва з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед школярів​

На базі Київського інституту інтелектуальної власності і права НУ «ОЮА» 19 листопада 2017 року було проведено І етап кубка міста Києва з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед школярів.
Проведення даних заходів у стінах інституту вже стало хорошою традицією, адже ми вкотре вітаємо обдарованих школярів для проведення інтелектуальної гри. Турнір було проведено за організації Київського Міського Клубу знавців, президентом якого є Бабенко Галина Віталіївна. Саме вона і займалась проведенням гри, яка пройшла на досить високому рівні, показавши надзвичайно великий внесок до інтелектуального розвитку молоді України.
Перед початком гри привітальне слово сказав заступник директора Мельник Петро Васильович, який дав хороші настанови учасникам для подальшої гри, побажавши їм везіння, вдачі й успіхів, а також запросив школярів приходити до інституту знову й знову, адже ми завжди раді приймати гостей.
Усього І тур складався із 36 питань, редактором яких став Володимир Островський. Варто відзначити, що питання, задані гравцям були надзвичайно цікавими , загадковими й ерудованими, при обговоренні яких учасники із захватом і запалом дискутували, відстоювавши власні позиції. Найбільше гравцям сподобалось питання під номером 3, правильну відповідь на яке дали всі учасники турніру.
А чи відгадаєте його Ви? « Цікаво, якшо ви замовите це, вам можуть надіслати це у декілька разів більше за ті ж гроші. На деяких сайтах це можна купити у категорії товарів для зняття стресу. Назвіть це.»
Від імені Київського Міського Клубу знавців його президент Бабенко Галина Віталіївна висловлює вдячність директору КІІВП НУ «ОЮА» Фелику Василю Івановичу за надану можливість проведення даних заходів у стінах інституту,де завжди панує затишна й тепла атмосфера, а також за небайдуже ставлення до розвитку інтелектуальних здібностей молоді нашої країни.