Профорієнтаційна зустріч з учнями районного центру Рівненської області смт. Рокитне

24 квітня 2019 року студентський актив на чолі з адміністрацією Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА провели профорієнтаційну зустріч з учнями районного центру Рівненської області смт. Рокитне.

Зустріч зібрала чимало зацікавлених абітурієнтів, зокрема, учнів ОЗНЗ “Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3” Рокитнівської райради Рівненської обл., Рокитнівського НВК школи І-ІІІ ст. – ліцею Рокитнівської райради Рівненської обл., Рокитнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Рокитнівського медичного училища, Рокитнянської ЗОШ І-ІІ ст. № 5 Рокитнянської РДА Київської області, Рокитнівського НВК школи І ст. – гімназії Рокитнівської райради Рівненської обл. також присутнім був голова Рокитнівської районної державної адміністрації Рівненської обл. Микола Захарович Кушнір

Заступник директора КІІВП НУ ОЮА Петро Васильович Мельник розповів про наявні спеціальності, умови навчання та проживання, потужну матеріально-технічну базу, якою володіє наш інститут, проведення дозвілля студентів тощо. Особливу увагу, Петро Васильович звернув на те, наш заклад є державним інститутом, він має ліцензію та сертифікат на право здійснення освітньої діяльності за вищим IV рівнем акредитації.

Щодо особливостей навчання у Коледжі КІІВП усіх присутніх ознайомили: директор Коледжу КІІВП Микола Тимофійович Бондарчук та студентка 2 курсу Коледжу КІІВП Анастасія Зубенко.

Майбутніх абітурієнтів було ознайомлено із особливостями вступної компанії: потрібними сертифікатами ЗНО, термінами вступу, переліком спеціальностей.
Голова Студентського самоврядування Маргарита Олександрівна Сидоренко розповіла присутнім про цікавинки життя студентів: конкурси, вечори відпочинку, спортивні змагання, екскурсійну діяльність та співпрацю зі структурними підрозділами НУ ОЮА.

Усім присутнім було представлено ролики щодо діяльності та умов навчання у нашому інституті, а також роздано профорієнтаційні буклети.

2019-08-10

Щирі вітання ректору НУ "ОЮА" Віктору Євстафійовичу Загородньому з нагоди Дня народження!

У цей чудовий літній день свій День народження святкує ректор Національного університету "Одеська юридична академія", кандидат юридичних наук, доцент Віктор Євстафійович Загородній.

2019-07-26

Урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

26 липня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».

2019-07-01

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київськ​ого інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія".

2019-06-28

З Днем Конституції!

8 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "магістра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "магістра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів, що вступають до Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "молодшого спеціаліста"

2019-06-26

Зустріч директора інституту Фелика В.І. з працівниками приймальної комісії

У стінах інституту відбулась нарада директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика з працівниками приймальної комісії.​

2019-06-20

Нарада директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

​20 червня 2019 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів настановчу нараду з працівниками приймальної комісії інституту.

2019-05-29

Організаційна нарада директора КІІВП Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

29 травня 2019 року ​ директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів нараду, де були присутні усі працівники приймальної комісії.