І Всеукраїнська науково-практична конференція " Формування інклюзивного громадянського суспільства та імплементація положень Конвенції про права осіб з інвалідністю в Україні"

29 листопада 2019 року на базі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» за сприяння та підтримки Президента НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, професора, академіка Сергія Васильовича Ківалова та директора КІІВП, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція " Формування інклюзивного громадянського суспільства та імплементація положень Конвенції про права осіб з інвалідністю в Україні".

Під час церемонії урочистого відкриття конференції з привітальним словом до учасників звернувся директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик, який наголосив на тому, що одним із основних пріоритетів діяльності інституту є формування високоосвіченої генерації правників. Тому Інститут виступає важливим майданчиком для організації різних правничих, соціальних, культурних заходів, які покликані збагачувати наших студентів, викладачів, професорів новими, якісними знаннями. У цьому плані важливого значення набуває партнерство Інституту із Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Інститут реабілітації та соціальних технологій» з питань прав людей з інвалідністю. Організовані соціальні програми спрямовані на обговорення ключових проблем осіб з інвалідністю, окреслення тенденцій розвитку законодавства з цих питань. Водночас, таке партнерство сприяє розвитку у межах Інституту школи соціального права, яку започатковано на кафедрі іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін (Макодзей Л.І., Мельник В.П., Ригованова В.А.). Вона є продовжувачем кращих традицій та практик Одеської школи соціального права.
Модераторами заходу стала кафедра іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін Київського інституту інтелектуальної власності та права, зокрема, завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Макодзей Людмила Іванівна та кандидат юридичних наук, доцент Мельник Володимир Петрович.


Із вітальним словом звернувся також директор Всеукраїнської громадської організації " Інститут реабілітації та соціальних технологій" Мокрицький Ярослав Йосипович. На пленарному засіданні виступили високоповажні гості, досвідчені фахівці-правники, які представили на розгляд наступні питання:

Вишновецька Світлана Василівна

доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільного права і процесу Національного авіаційного Університету

«Окремі проблеми дискримінації за ознакою інвалідності в трудовому праві»

Тупкало Віталій Миколайович

доктор технічних наук, професор,завідувач кафедри менеджменту та інформаційних технологій Київського іституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Використання мультимедійних інформаційних технологій дистанційного навчання в інклюзивній освіті»

Макодзей Людмила Іванівна

кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплінКиївського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Право на інклюзивну освіту в умовах правової держави: проблеми та перспективи»

Мельник Володимир Петрович

кандидат юридичних наук, доцент кафедри іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Роль громадянського суспільства в імплементації положень конвенції про права осіб з інвалідністю щодо інклюзивності»

Мельник Петро Васильович

кандидат юридичних наук, доцент, заступник директора КІІВП

«Правове поле розвитку інклюзивного середовища »

Яцкевич Івана Іванович

Кандидат юридичних наук, доцент кафедри приватного права Національного університету «Києво-Могилянська академія»

«Принципи рівності та недискримінації осіб з інвалідністю в умовах формування інклюзивного громадянського суспільства»

Палій Максим Валерійович

кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри кримінального права, процесу та криміналістики Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Соціальне служіння релігійних організацій як основа для взаємодії з ними у запобіганні злочинності: регіональний вимір»

Ригованова Вікторія Анатоліївна

кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету«Одеська юридична академія»

«Дислексія: досвід роботи в Україні та Європі»


Дяченко Наталія Павлівна

кандидат наук із державного управління, докторант кафедри публічної політики та політичної аналітики Національної академії державного управління при Президентові України, доцент кафедри менеджменту та інформаційних технологій Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

Демченко Софія Олександрівна

здобувач кафедри публічної політики та політичної аналітики Національної академії державного управління при Президентові України

«Становлення інклюзивного громадянського суспільства як механізм узгодження інтересів у формуванні державної політики в Україні»

Падалка Ганна Миколаївна

кандидат соціологічних наук,доцент кафедри іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету«Одеська юридична академія»

«Особливості формування освітньої поведінки молоді України: соціологічний аналіз»

Заплотинський Борис Андрійович

кандидат технічних наук, доцент кафедри менеджменту та інформаційних технологій Київського іституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Підхід до організації навчання студентів із вадами слуху з використанням інформаційних технологій

і радіосистем»

Єгорова-Луценко Тетяна Петрівна

кандидат юридичних наук, начальник Головного територіального управління юстиції в Харківській області

«Види додаткових трудових прав працівників сільського господарства та зміст кожного з них»Тема науково-практичної конференції є важливою і актуальною на сучасному етапі розвитку українського суспільства. Досвідчені юристи , науковці, викладачі та студенти-правники в атмосфері співпраці та взаєморозуміння довели, що питання формування інклюзивного громадянського суспільства є важливим пріоритетом розвитку правового поля нашої держави.

Новини

2020-01-21

Відбулася робоча поїздка Президента НУ ОЮА Сергія Васильовича Ківалова та директора КІІВП НУ ОЮА Василя Івановича Фелика до Івано-Франківського юридичного інституту НУ ОЮА у рамках проведення робочих візитів до структурних підрозділів Національного університету "Одеська юридична академія"

21 січня 2020 року відбулася робоча поїздка Президента Національного університету "Одеська юридична академія", академіка, професора, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова та директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика до Івано-Франківського юридичного інституту НУ ОЮА у рамках проведення робочих візитів до структурних підрозділів Національного університету "Одеська юридична академія".

Докладніше

2020-01-01

Висловлюємо щирі вітання з нагоди Дня народження директору КІІВП НУ ОЮА, Заслуженому юристу України, д.ю.н. Василю Івановичу Фелику!

​У цей чудовий святковий день своє День народження святкує директор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного Університету «Одеська юридична академія», Заслужений юрист України, доктор юридичних наук Василь Іванович Фелик.

Докладніше

2020-01-01

З Новим Роком!

Від імені керівництва, адміністрації та професорсько-викладацького складу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" прийміть найкращі й найщиріші вітання з нагоди Нового 2020 року та прийдешніми святами!

Докладніше

2019-12-28

28 грудня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

​28 грудня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права, а також за ініціативою та активною участю Президента НУ ОЮА, академіка, професора, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова та директора КІІВП,Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика було проведено офіційну вітальну частину для професорсько-викладацького складу, де було відмічено та вручено грамоти і подяки найкращим викладачам.

Докладніше

2019-12-14

14 грудня 2019 року відбувся День відкритих дверей!

14 грудня 2019 року за підтримки та сприяння Президента НУ «Одеська юридична академія» професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова у стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» пройшло урочисте свято – День відкритих дверей!

Докладніше

2019-12-13

Підписання Меморандуму про співробітництво між адвокатським об'єднанням "Arzingerта" та Національним університетом "Одеська юридична академія"

​12 грудня 2019 року на базі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" було підписано Меморандум про співробітництво між адвокатським об'єднанням "Arzingerта" в особі партнера-засновника Шкляра Сергія Володимировича​ та Національним університетом «Одеською юридичною академією» в особі Президента університету, Заслуженого юриста України, професора, академіка Ківалова Сергія Васильовича.

Докладніше

2019-12-09

Запрошуємо усіх на День відкритих дверей, що відбудеться 14 грудня 2019 року о 12:00 год

​14 грудня 2019 року о 12:00 год. у стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" відбудеться традиційно-визначна подія - День відкритих дверей.

Докладніше

2019-11-29

Зустріч батьків студентів Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права із директором КІІВП, Заслуженим юристом України, д.ю.н. Василем Івановичем Феликом

​29 листопада 2019 року на базі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА пройшла зустріч батьків студентів Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права із директором КІІВП, Заслуженим юристом України, д.ю.н. Василем Івановичем Феликом, заступником директора Петром Васильовичем Мельником, директором Коледжу Іваненко Галиною Василівною та професорсько-викладацьким складом.

Докладніше

2019-11-29

І Всеукраїнська науково-практична конференція " Формування інклюзивного громадянського суспільства та імплементація положень Конвенції про права осіб з інвалідністю в Україні"

​29 листопада 2019 року на базі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» ​за сприяння та підтримки Президента НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, професора, академіка Сергія Васильовича Ківалова та директора КІІВП, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика відбулася​ І Всеукраїнська науково-практична конференція " Формування інклюзивного громадянського суспільства та імплементація положень Конвенції про права осіб з інвалідністю в Україні".

Докладніше

2019-11-29

З Днем народження, рідна Alma mater!

​29 листопада 2019 року за сприяння та підтримки Президента НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, академіка, професора Сергія Васильовича Ківалова у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відбулися урочистості присвячені 22-гій річниці з Дня народження Національного університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2019-11-28

29.11.2019 року відбулося проведення старостату

​29 листопада 2019 року відбулося зібрання старост усіх курсів та директора Київського інституту інтелектуальної власності та права, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика.

Докладніше

2019-11-27

Робоча зустріч щодо реалізації проекту будівництва студентського храму

​27 листопада 2019 року пройшла робоча зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук Василя Івановича Фелика із єпископом Білогородським Сильвестром, вікарієм Київської митрополії,професором, ректором Київської духовної академії і семінарії щодо реалізації проекту будівництва студентського храму на приінститутській території за підтримки та сприяння Президента Національного університету "Одеська юридична академія", професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова.

Докладніше

2019-11-26

26 листопада 2019 року пройшла благодійна акція "Порадуй себе смаколиком, а дитину - турботою"

26 листопада 2019 року за підтримки директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук Василя Івановича Фелика та за ініціативи Студентського самоврядування у стінах нашого інституту пройшла благодійна ярмарка "Порадуй себе смаколиком, а дитину - турботою".

Докладніше

2019-11-22

Зустріч студентського науково-дискусійного гуртка публічно-правових досліджень “Клуб молодого правника”

21 листопада відбулась зустріч студентського науково-дискусійного гуртка публічно-правових досліджень “Клуб молодого правника”. Керівник гуртка: доцент кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права Маложон Олена Іванівна.

Докладніше

2019-11-18

Дебют першокурсника студентів Коледжу КІІВП НУ ОЮА

18.11. 2019 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" відбулося щорічне традиційне свято - "Дебют першокурсника

Докладніше

2019-11-18

18.11.2019 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права

​18 листопада 2019 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права відбулися чергові збори трудового колективу.

Докладніше