І Всеукраїнська науково-практична конференція " Формування інклюзивного громадянського суспільства та імплементація положень Конвенції про права осіб з інвалідністю в Україні"

29 листопада 2019 року на базі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» за сприяння та підтримки Президента НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, професора, академіка Сергія Васильовича Ківалова та директора КІІВП, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція " Формування інклюзивного громадянського суспільства та імплементація положень Конвенції про права осіб з інвалідністю в Україні".

Під час церемонії урочистого відкриття конференції з привітальним словом до учасників звернувся директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик, який наголосив на тому, що одним із основних пріоритетів діяльності інституту є формування високоосвіченої генерації правників. Тому Інститут виступає важливим майданчиком для організації різних правничих, соціальних, культурних заходів, які покликані збагачувати наших студентів, викладачів, професорів новими, якісними знаннями. У цьому плані важливого значення набуває партнерство Інституту із Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Інститут реабілітації та соціальних технологій» з питань прав людей з інвалідністю. Організовані соціальні програми спрямовані на обговорення ключових проблем осіб з інвалідністю, окреслення тенденцій розвитку законодавства з цих питань. Водночас, таке партнерство сприяє розвитку у межах Інституту школи соціального права, яку започатковано на кафедрі іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін (Макодзей Л.І., Мельник В.П., Ригованова В.А.). Вона є продовжувачем кращих традицій та практик Одеської школи соціального права.
Модераторами заходу стала кафедра іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін Київського інституту інтелектуальної власності та права, зокрема, завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Макодзей Людмила Іванівна та кандидат юридичних наук, доцент Мельник Володимир Петрович.


Із вітальним словом звернувся також директор Всеукраїнської громадської організації " Інститут реабілітації та соціальних технологій" Мокрицький Ярослав Йосипович. На пленарному засіданні виступили високоповажні гості, досвідчені фахівці-правники, які представили на розгляд наступні питання:

Вишновецька Світлана Василівна

доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільного права і процесу Національного авіаційного Університету

«Окремі проблеми дискримінації за ознакою інвалідності в трудовому праві»

Тупкало Віталій Миколайович

доктор технічних наук, професор,завідувач кафедри менеджменту та інформаційних технологій Київського іституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Використання мультимедійних інформаційних технологій дистанційного навчання в інклюзивній освіті»

Макодзей Людмила Іванівна

кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплінКиївського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Право на інклюзивну освіту в умовах правової держави: проблеми та перспективи»

Мельник Володимир Петрович

кандидат юридичних наук, доцент кафедри іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Роль громадянського суспільства в імплементації положень конвенції про права осіб з інвалідністю щодо інклюзивності»

Мельник Петро Васильович

кандидат юридичних наук, доцент, заступник директора КІІВП

«Правове поле розвитку інклюзивного середовища »

Яцкевич Івана Іванович

Кандидат юридичних наук, доцент кафедри приватного права Національного університету «Києво-Могилянська академія»

«Принципи рівності та недискримінації осіб з інвалідністю в умовах формування інклюзивного громадянського суспільства»

Палій Максим Валерійович

кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри кримінального права, процесу та криміналістики Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Соціальне служіння релігійних організацій як основа для взаємодії з ними у запобіганні злочинності: регіональний вимір»

Ригованова Вікторія Анатоліївна

кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету«Одеська юридична академія»

«Дислексія: досвід роботи в Україні та Європі»


Дяченко Наталія Павлівна

кандидат наук із державного управління, докторант кафедри публічної політики та політичної аналітики Національної академії державного управління при Президентові України, доцент кафедри менеджменту та інформаційних технологій Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

Демченко Софія Олександрівна

здобувач кафедри публічної політики та політичної аналітики Національної академії державного управління при Президентові України

«Становлення інклюзивного громадянського суспільства як механізм узгодження інтересів у формуванні державної політики в Україні»

Падалка Ганна Миколаївна

кандидат соціологічних наук,доцент кафедри іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету«Одеська юридична академія»

«Особливості формування освітньої поведінки молоді України: соціологічний аналіз»

Заплотинський Борис Андрійович

кандидат технічних наук, доцент кафедри менеджменту та інформаційних технологій Київського іституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Підхід до організації навчання студентів із вадами слуху з використанням інформаційних технологій

і радіосистем»

Єгорова-Луценко Тетяна Петрівна

кандидат юридичних наук, начальник Головного територіального управління юстиції в Харківській області

«Види додаткових трудових прав працівників сільського господарства та зміст кожного з них»Тема науково-практичної конференції є важливою і актуальною на сучасному етапі розвитку українського суспільства. Досвідчені юристи , науковці, викладачі та студенти-правники в атмосфері співпраці та взаєморозуміння довели, що питання формування інклюзивного громадянського суспільства є важливим пріоритетом розвитку правового поля нашої держави.

Новини

2020-03-16

16 березня 2020 року відбулося засідання Вченої ради Національного університету «Одеська юридична академія»

16 березня 2020 року відбулося засідання Вченої ради Національного університету «Одеська юридична академія» під керівництвом Президента університету, д.ю.н, професора, академіка Ківалова Сергія Васильовича.

Докладніше

2020-03-13

13 березня 2020 року відбулося засідання Вченої Ради та збори трудового колективу інституту

​13 березня 2020 року відбулося засідання Вченої ради Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" та збори трудового колективу інституту. У них взяв участь Президент НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н., професор, академік Ківалов Сергій Васильович.​

Докладніше

2020-03-11

Увага!

​У зв’язку з введенням обмежувальних заходів на території м. Києва з 12.03.20р до 03.04.20р. День відкритих дверей у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» з 14 березня 2020 року переноситься.

Докладніше

2020-03-10

10 березня 2020 року відбулося проведення старостату

​10 березня 2020 року відбулося зібрання старост усіх курсів та директора Київського інституту інтелектуальної власності та права, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика.

Докладніше

2020-03-08

Зі святом! Із Міжнародним жіночим днем!

​З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас прекрасне жіноче свято - 8 Березня. У цей неймовірно чудовий день від імені чоловічої частини керівництва й професорсько-викладацького складу свої вітання висловлює директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик.

Докладніше

2020-03-06

Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 березня!

Ранок 6 березня 2020 року розпочався з приємного сюрпризу для студентів та викладачів. За сприяння Президента НУ ОЮА, академіка, професора, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова та ініціативи директора КІІВП, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук Василя Івановича Фелика для представниць чарівної статі було організовано святковий концерт. Слова вітання зі святом весни, краси та жіночності жінкам лунали протягом усього святкового дійства.

Докладніше

2020-02-26

Відкриття оновленої студентської їдальні The Student food Hub

26 лютого 2020 року під патронатом Президента НУ ОЮА, академіка, професора, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова та з ініціативи директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика оновлено наш заклад харчування - студентську їдальню. Відтепер The Student food Hub!

Докладніше

2020-02-13

14 лютого 2020 року відбулося урочисте вручення дипломів магістрам

Зимовий ранок 14 лютого 2020 року видався досить хвилюючим й урочистим для студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія». Саме сьогодні відбулося урочисте вручення дипломів висококваліфікованим магістрам, спеціальностей: «Право», «Менеджмент», «Правоохоронна діяльність»

Докладніше

2020-02-11

Запрошуємо на День відкритих дверей, що відбудеться 14 березня 2020 року!

14 березня 2020 року у стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" відбудеться традиційно-визначна подія - День відкритих дверей.

Докладніше

2020-02-11

Подорож студентів Коледжу КІІВП НУ ОЮА до Скандинавії

5-9 лютого​ 2020 року відбулася захоплююча подорож студентів Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, методиста Коледжу Світлани Миколаївної Ямкіної та директора Коледжу Галини Василівної Іваненко до Скандинавії.

Докладніше

2020-02-10

10.02.2020 року пройшли збори трудового колективу

​10 лютого 2020 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія".

Докладніше

2020-02-05

Запрошуємо на церемонію вручення дипломів магістрам, яка відбудеться 14.02.2020 року!

Ми з радістю запрошуємо усіх студентів, батьків, гостей на урочисте свято вручення дипломів, розділивши ці хвилини радості та гордості за студентів разом із нами. Захід розпочнеться 14 лютого 2020 року о 12.00 год. за адресою : м. Київ, Харківське шосе 210. Чекаємо усіх!

Докладніше

2020-01-23

Президент НУ ОЮА Сергій Васильович Ківалов завітав до КІІВП НУ ОЮА

 23 січня 2020 року Президент Національного університету "Одеська юридична академія", академік, професор, Заслужений юрист України Сергій Васильович Ківалов  завітав до Київського інституту інтелектуальної власності та права. Разом із директором КІІВП НУ ОЮА, Заслуженим юристом України, д.ю.н. Василем Івановичем Феликом, Сергій Васильович провів збори трудового колективу інституту.

Докладніше

2020-01-21

Відбулася робоча поїздка Президента НУ ОЮА Сергія Васильовича Ківалова та директора КІІВП НУ ОЮА Василя Івановича Фелика до Івано-Франківського юридичного інституту НУ ОЮА у рамках проведення робочих візитів до структурних підрозділів Національного університету "Одеська юридична академія"

21 січня 2020 року відбулася робоча поїздка Президента Національного університету "Одеська юридична академія", академіка, професора, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова та директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика до Івано-Франківського юридичного інституту НУ ОЮА у рамках проведення робочих візитів до структурних підрозділів Національного університету "Одеська юридична академія".

Докладніше

2020-01-01

Висловлюємо щирі вітання з нагоди Дня народження директору КІІВП НУ ОЮА, Заслуженому юристу України, д.ю.н. Василю Івановичу Фелику!

​У цей чудовий святковий день своє День народження святкує директор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного Університету «Одеська юридична академія», Заслужений юрист України, доктор юридичних наук Василь Іванович Фелик.

Докладніше

2020-01-01

З Новим Роком!

Від імені керівництва, адміністрації та професорсько-викладацького складу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" прийміть найкращі й найщиріші вітання з нагоди Нового 2020 року та прийдешніми святами!

Докладніше