21.10. 2019 року відбулися збори трудового колективу

21 жовтня 2019 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права відбулися чергові збори трудового колективу.

Перед присутніми на зборах виступив директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик. У ході зустрічі обговорили найважливіші завдання, пріоритети та організацію навчального процесу, адже попереду проведення атестаційного контролю.

Окрім організаційних питань в урочистій обстановці грамотами було відзначено к.ю.н., доцента кафедри іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін Мельника Володимира Петровича. А також з нагоди Дня народження вітання отримала к.ю.н., адвокат, викладач кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін Мельник Ольга Олегівна.