27 серпня 2020 року відбувся старостат

27 серпня 2020 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, професор, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів зібрання старост в онлайн режимі.

Так, на зустрічі із старостами директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, професор, д.ю.н. Василь Іванович Фелик обговорив нагальні питання, які існували в студентів: початок навчального 2020-2021 року, графік навчальних занять, умови та особливості навчання, роз'яснив деталі протиепідемічних заходів, яких усі повинні дотримуватись.

Варто зазначити, що дані зустрічі, мають неабияке значення у налагодженні тісного взаємозв’язку між дирекцією та студентами оскільки саме старости, як представники студентів повинні в першу чергу донести своїм групам інформацію щодо особливостей навчального процесу.