Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», структурного підрозділу «Коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» , як невід’ємна складова функціонування навчального закладу, має кілька пріоритетних завдань, зокрема:

• організація агітаційно-роз’яснювальної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах;
  • рекламно-інформаційна діяльність у засобах масової інформації;
  • участь у виставках, конкурсах, ярмарках, презентаціях;
  • проведення Днів відкритих дверей, інших масових заходів;
  • співробітництво за договорами з організаціями, установами, навчальними закладами.

#

Профорієнтаційна робота інституту та коледжу, спрямована на залучення до вступу випускників загальноосвітніх шкіл та вищих навчальних закладів і охоплює:

• зустрічі зі старшокласниками загальноосвітніх закладів м.Києва та Київської області;
  • презентації навчального закладу у загальноосвітніх закладах на батьківських зборах;
  • дні відкритих дверей ;
  • спільні заходи для старшокласників під час Всеукраїнського тижня права;
  • консультативні зустрічі зі студентами та випускниками ВНЗ.

Забезпечується оперативне та об’єктивне поширення інформації про діяльність ВНЗ шляхом:
- розповсюдження інформаційних матеріалів інституту електронною поштою у загальноосвітніх закладах м.Києва та Київської області,
- розміщення інформації на сайті ВНЗ та у відкритій групі соцмережі Центр Інфо Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

До профорієнтаційної роботи залучені науково- педагогічні працівники кафедр, органи студентського самоврядування.

Профорієнтаційна робота кафедр організована у закріплених загальноосвітніх закладах, коледжах, гімназіях, ліцеях м.Києва та Київської області та має планомірний характер відповідно до власних планів профорієнтаційної роботи. Науково-педагогічні працівники кафедр беруть участь у проведенні консультативних та масових заходів профорієнтаційної спрямованості .

При проведенні профорієнтаційних заходів використовуються різноманітні друковані (буклети, плакати, оголошення тощо) та відео інформаційні матеріали.

#

2017-09-17

Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

14 вересня 2017 року на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася консультативна, профорієнтаційна зустріч представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х - 11-х класів гімназії.

2017-09-13

Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

2017-09-06

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. зі студентами інституту та коледжу

06.09.2017 та 08.09.2017 року відбулися зустрічі директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами інституту та коледжу.

2017-09-01

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

1 вересня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань.

2017-09-01

Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

2017-08-31

Збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА . Перед присутніми на зборах виступив директор інституту Фелик В.І., який представив нових викладачів

2017-08-30

Київський інститут інтелектуальної власн­ості та права починає новий навчальний рік

1 вересня 2017 року о 9.00 відбудеться свято присвячене поча­тку нового навчально­го року

2017-08-24

З Днем Незалежності України!

Коли корабель держави вирушає в самостійне плавання, необхідно як на морі дотриматися трьох головних умов. Потрібні чітка мета, яка об'єднує всю команду, злагодженість і професіоналізм мореплавців. Не дарма кажуть, що для корабля, у якого немає напрямку, не буває попутного вітру.

2017-08-23

З Днем Державного прапора України!

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Це свято було засновано в знак великої поваги до офіційного державного символу України.

2017-07-28

​Завершився строк подання документів на здобуття ступенів бакалавр та магістр у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій»