Студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права стали учасниками VII Всеукраїнського турніру з історії

6 та 7 листопада 2018 року за підтримки Президента Національного університету «Одеська юридична академія», академіка Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України, Народного депутата України Сергія Васильовича Ківалова, а також директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА взяли участь у VII Всеукраїнському турнірі з історії.

Метою даного турніру є командне творче змагання серед студентів закладів вищої освіти з історичної тематики дискусійного характеру, активізація пізнавальної діяльності студентів, набуття студентами вміння виступати перед аудиторією, відстоювати власну точку зору, бути здатним генерувати нові ідеї, творчо мислити.

Проведення турніру відбувалося в Київському університеті імені Бориса Грінченка. В турнірі взяли участь 44 команди із ВНЗ всіх областей України.

Команда Київського інституту інтелектуальної власності та права гідно представила наш інститут, показала глибокі знання з історії, проявила креативне розумове мислення, виявила високі професійні наукові здібності.

Організаторами турніру було відзначено, що студенти нашого інституту продемонстрували активну науково-дослідну діяльність, участь у вирішенні наукових і творчих завдань та досягли високого результату і визнання серед суперників.

2024-04-23

Відео матеріали з конференції 17.04.2024