​Спеціальність «Менеджмент»

Спеціальність «Менеджмент»

Менеджер - це фахівець, що професійно займається управлінською діяльністю в конкретній області функціонування підприємства. Професійне заняття означає, що цей фахівець займає постійну посаду на підприємстві і наділений повноваженнями приймати управлінські рішення в певній сфері діяльності підприємства.

Менеджер — центральна фігура системи управління бізнесом підприємства. Будучи довіреною особою власника підприємства, менеджер втілює його завдання (директиви) у конкретні дії, але у той же час в якості лідера колективу він виражає і його інтереси. Тобто менеджер вирішує двоєдину задачу — задовольнити обидві сторони одержанням прибутку від своєї діяльності і за це він несе особисту відповідальність.

Праця менеджерів має свої особливості, а саме:

• менеджера - це робота з людьми;
  • предметом і продуктом праці менеджера є інформація і тому сучасний менеджер
  • управлінська праця й виробнича праця мають єдину кінцеву мету - об'єднання й координування спільних зусиль людей спрямовано на досягнення конкретних запланованих результатів;
  • у менеджерів інтелектуальна праця. Продукт праці менеджера – управлінські рішення;
  • праця менеджерів досить різноманітна;
  • ефект менеджерської діяльності проявляється в тому, що складові системи управління підприємством, які залучені в його господарську діяльність, використовуються відповідно до їх цільового призначення найбільш раціональним способом.

повинен володіти впевненими знаннями і навичками щодо використання у своїй

діяльності новітні інформаційні технології організації бізнесу та мати відповідний

фаховий рівень використання комп’ютерної техніки;

Шановний абітурієнте!

Мрієш відкрити власний бізнес, заснований на сильних теоретичних та практичних знаннях ?

Хочеш зайняти керівну посаду на

підприємстві і реалізувати свої

амбітні життеві цілі ?

Кафедра інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності допоможе здійснити Вашу мрію! Запрошуємо на навчання по бакалаврській програмі з менеджменту.

Місія бакалаврської програми – це підготовка фахівців для роботи в управлінській сфері підприємств та організацій на основі поєднання знань з менеджменту, бізнес - адміністрування, економічної безпеки та фінансового менеджменту з практичними навичками моделювання бізнес – процесів по всій піраміді менеджменту на інноваційних засадах з урахуванням особливостей функціонування підприємств відповидно до виду його економічної діяльності із широким застосуванням сучасних комп’ютерних інформаційних технологій.

2023-12-24

ПРИВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ від ректора КУІВП ФЕЛИКА Василя Івановича