Кубок правничих лідерів Головного територіального управління юстиції у місті Києві

15 грудня 2018 року пройшло масштабне свято для юних правознавців – Кубок правничих лідерів Головного територіального управління юстиції у місті Києві. Це були перші й унікальні міжрегіональні змагання, які проводились для школярів у рамках всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право». На святі були присутні : Куценко С.І. – начальник ГТУЮ у м. Києві; Шевченко О.В. – начальник ГТУЮ у Київській області; Захарченко П.П. – в.о. голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації; Кушнір Б.С. – директор 4 Київського міського центру надання безоплатної вторинної правової допомоги; Тростянська Я. І. – заступник директора Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Щоб підтримати майбутніх правників та їхні команди на свято завітало керівництво Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного Університету «Одеська юридична академія».

До вітального слова був запрошений директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук Василь Іванович Фелик, котрий висловив свої вітання переможцям, а також додав, ми гордимося тим, що сучасна молодь ще у юному віці цікавиться правничою наукою, возвеличує її та намагається доторкнутися до начал цієї могутньої сфери. У свою чергу, ми як один з кращих провідних вузів столиці, що забезпечує надання якісної юридичної освіти, запрошуємо усіх до навчання у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, який на сьогоднішній день є лідером правничої науки серед вищих навчальних закладів України. Ми виступаємо не лише як символ минулого, а й еталоном сьогодення і перспективою майбутнього. По закінченню навчання, ми гарантуємо працевлаштування усіх наших випускників, адже вони – сформована високоосвічена молодь, що прагне до звершень й висот.

Із привітаннями до учнів 9-11-тих класів звернувся і в.о. директора Коледжу КІІВП НУ ОЮА Бондарчук Микола Тимофійович, котрий розповів про особливості навчання у коледжі, а також запросив юних правників продовжувати й надалі розвивати свій потенціал і можливості навчаючись у Коледжі, що функціонує на базі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

Із щирими вітання до учасників та переможців конкурсу звернулася Голова Студентського самоврядування КІІВП Сидоренко Маргарита, вона змогла більш детально розповісти про усі переваги навчання у нашому інституті, розповівши про потужну матеріально-технічну базу, котрою володіємо ми; про чудовий професорсько-викладацький склад, котрий виступає осередком справжніх професіоналів своєї справи; про відмінні умови проживання у гуртожитку та навчання; активну позаінститутську діяльність студентів – проведення спортивних змагань, організацію творчих гуртків; міжнародне співробітництво. А також запросила усіх школярів на екскурсію, адже двері нашого інституту завжди відкриті для гостів!

Наші студенти вирішили підтримати учасників турніру, а тому підготували для них творчі номери: пісню у виконанні студентки Коледжу Хоменко Владислави й танцювальний виступ.


Новини

2019-07-01

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київськ​ого інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія".

Докладніше

2019-06-28

З Днем Конституції!

8 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Докладніше

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "магістра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "магістра"

Докладніше

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

Докладніше

2019-06-27

До уваги абітурієнтів, що вступають до Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "молодшого спеціаліста"

Докладніше

2019-06-26

Зустріч директора інституту Фелика В.І. з працівниками приймальної комісії

У стінах інституту відбулась нарада директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика з працівниками приймальної комісії.​

Докладніше

2019-06-20

Нарада директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

​20 червня 2019 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів настановчу нараду з працівниками приймальної комісії інституту.

Докладніше

2019-05-29

Організаційна нарада директора КІІВП Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

29 травня 2019 року ​ директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів нараду, де були присутні усі працівники приймальної комісії.

Докладніше

2019-05-23

Директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик разом із делегацією студентів КІІВП провели завершальний день в гостях у Чернівецькому юридичному інституті НУ ОЮА

​У рамках започаткованої Президентом НУ «Одеська юридична академія» професором, академіком, Заслуженим юристом України Сергієм Васильовичем Ківаловим програми обміну студентами між структурними підрозділами Національного університету «ОЮА», директор КІІВП, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик взяв участь у програмі академічної мобільності, а саме, разом із студентами Київського інституту інтелектуальної власності та права провів завершальний день в гостях у Чернівецькому юридичному інституті НУ ОЮА.

Докладніше

2019-05-22

Незабутній день студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА у Чернівцях

​Програма заходів, яку підготували для нас чернівецькі правники передбачає не лише знайомство власне зі структурним підрозділом ЧЮІНУ ОЮА, а і місцевим колоритом і самобутніми традиціями цього чудового міста.

Докладніше