Кубок правничих лідерів Головного територіального управління юстиції у місті Києві

15 грудня 2018 року пройшло масштабне свято для юних правознавців – Кубок правничих лідерів Головного територіального управління юстиції у місті Києві. Це були перші й унікальні міжрегіональні змагання, які проводились для школярів у рамках всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право». На святі були присутні : Куценко С.І. – начальник ГТУЮ у м. Києві; Шевченко О.В. – начальник ГТУЮ у Київській області; Захарченко П.П. – в.о. голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації; Кушнір Б.С. – директор 4 Київського міського центру надання безоплатної вторинної правової допомоги; Тростянська Я. І. – заступник директора Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Щоб підтримати майбутніх правників та їхні команди на свято завітало керівництво Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного Університету «Одеська юридична академія».

До вітального слова був запрошений директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук Василь Іванович Фелик, котрий висловив свої вітання переможцям, а також додав, ми гордимося тим, що сучасна молодь ще у юному віці цікавиться правничою наукою, возвеличує її та намагається доторкнутися до начал цієї могутньої сфери. У свою чергу, ми як один з кращих провідних вузів столиці, що забезпечує надання якісної юридичної освіти, запрошуємо усіх до навчання у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, який на сьогоднішній день є лідером правничої науки серед вищих навчальних закладів України. Ми виступаємо не лише як символ минулого, а й еталоном сьогодення і перспективою майбутнього. По закінченню навчання, ми гарантуємо працевлаштування усіх наших випускників, адже вони – сформована високоосвічена молодь, що прагне до звершень й висот.

Із привітаннями до учнів 9-11-тих класів звернувся і в.о. директора Коледжу КІІВП НУ ОЮА Бондарчук Микола Тимофійович, котрий розповів про особливості навчання у коледжі, а також запросив юних правників продовжувати й надалі розвивати свій потенціал і можливості навчаючись у Коледжі, що функціонує на базі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

Із щирими вітання до учасників та переможців конкурсу звернулася Голова Студентського самоврядування КІІВП Сидоренко Маргарита, вона змогла більш детально розповісти про усі переваги навчання у нашому інституті, розповівши про потужну матеріально-технічну базу, котрою володіємо ми; про чудовий професорсько-викладацький склад, котрий виступає осередком справжніх професіоналів своєї справи; про відмінні умови проживання у гуртожитку та навчання; активну позаінститутську діяльність студентів – проведення спортивних змагань, організацію творчих гуртків; міжнародне співробітництво. А також запросила усіх школярів на екскурсію, адже двері нашого інституту завжди відкриті для гостів!

Наші студенти вирішили підтримати учасників турніру, а тому підготували для них творчі номери: пісню у виконанні студентки Коледжу Хоменко Владислави й танцювальний виступ.


Новини

2019-02-22

Запрошуємо на урочисту церемонію вручення дипломів магістрам!

​27 лютого 2019 року особливий день для Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА". У нас випускний!

Докладніше

2019-02-20

До уваги випускників 11 класів!

З радістю інформуємо Вас про те, що Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» та його Коледж започатковує з 2019 року підготовку фахівців освітнього ступеня «бакалавр» і «молодший бакалавр» за спеціальностями: - журналістика; - психологія; - інженерія програмного забезпечення.

Докладніше

2019-02-13

Запрошуємо усіх відвідати визначну подію - День відкритих дверей Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

30 березня в стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА пройде традиційно - визначна подія - День відкритих дверей

Докладніше

2019-02-08

Візит великобританської делегації до Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

8 лютого 2019 року до Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА завітали поважні гості для обговорення розвитку міжнародного співробітництва КІІВП з провідними університетами світу.

Докладніше

2019-01-01

Вітаємо із Днем народження директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України Василя Івановича Фелика!

​У цей чудовий святковий день своє День народження святкує директор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного Університету «Одеська юридична академія», Заслужений юрист України, доктор юридичних наук ​​Василь Іванович Фелик.

Докладніше

2018-12-22

21 грудня 2018 року відбулися збори трудового колективу

21 грудня 2018 року відбулися збори трудового колективу, де було підведено підсумки першого семестру, а також відмічено та вручено грамоти і подяки найкращим викладачам.

Докладніше

2018-12-19

Благодійний візит

​19 грудня відзначають День Святого Миколая. Тому у такий знаменний день члени Студентського самоврядування Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відвідали Благодійну організацію-фонд "Асперн".

Докладніше

2018-12-15

Кубок правничих лідерів Головного територіального управління юстиції у місті Києві

15 грудня 2018 року пройшло масштабне свято для юних правознавців – Кубок правничих лідерів. Щоб підтримати майбутніх правників та їхні команди на свято завітало керівництво Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного Університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2018-12-14

Проведення вікторини з нагоди Міжнародного дня прав людини

​10 грудня 2018 року студенти 3 курсу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» взяли участь у цікавій вікторині з нагоди Міжнародного дня прав людини із залученням мультимедійних засобів. Організаторами заходу стали: Крусян Анжеліка Романівна​, завідувач кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права, доктор юридичних наук, професор та Чулінда Людмила Іванівна, доцент, кандидат юридичних наук.

Докладніше

2018-12-13

Круглий стіл на тему: «Розвиток нормопроектувальної діяльності в Україні та її вплив на якість національної системи законодавства»

13 грудня 2018 року відбувся круглий стіл з обговорення актуальних питань на тему: «Розвиток нормопроектувальної діяльності в Україні та її вплив на якість національної системи законодавства». Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА представила Заболотна Людмила Володимирівна, старший викладач кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права КІІВП НУ ОЮА.

Докладніше

2018-12-08

Науково-практична конференція на тему «Сучасний стан та перспективи розвитку земельного, аграрного, екологічного та природоресурсного права: теорія та практика» у м.Харкові

​7 грудня 2018 р. в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулася науково-практична конференція на тему «Сучасний стан та перспективи розвитку земельного, аграрного, екологічного та природоресурсного права: теорія та практика»

Докладніше

2018-12-08

Ми стали учасниками Міжнародного конституційного полілогу " Внесення змін до Конституції : теорія і практика в конституційній демократії"

7 грудня 2018 року пройшла неймовірно значима подія у галузі конституційного права : відбувся потужніший за змістом і формою захід, проведений Конституційним Судом України, Міжнародний конституційний полілог "Внесення змін до Конституції: теорія і практика в конституційний демократії". ​

Докладніше

2018-12-04

Проведення всеукраїнського круглого столу на тему : «Міжнародні соціальні стандарти та права осіб з інвалідністю»

4 грудня 2018 року в стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «Одеська юридична академія» пройшов всеукраїнський круглий стіл на тему : «Міжнародні соціальні стандарти та права осіб з інвалідністю»

Докладніше

2018-11-30

З Днем народження, наш рідний Університет!

​28 листопада 2018 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відбулися урочистості присвячені 21-шій річниці НУ «Одеська юридична академія».

Докладніше

2018-11-28

Зустріч директора інституту Фелика В.І. із головним лікарем Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні Масляком Тарасом Романовичем, заступником голов. лікаря Ціхонем Олегом Володимировичем та одним із представників учасників АТО

​28 листопада 2018 року в стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права пройшла зустріч директора, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук Василя Івановича Фелика із поважними гостями: головним лікарем Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні Масляком Тарасом Романовичем, заступником голов. лікаря Ціхонем Олегом Володимировичем та одним із представників учасників АТО.

Докладніше