Магістри Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА провели профорієнтаційну роботу

13 квітня в середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 72 Святошинського району міста Києва було проведено профорієнтаційну роботу студентками 5 курсу, спеціалізації "Кримінальна юстиція" Українець Лесею Анатоліївною та Боговик Валентиною Василівною.

Магістри НУ ОЮА провели бесіду з , під час якої розповіли про престижність професії юриста та можливість її отримання в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія". Наголосили на тому, що після закінчення нашого вузу випускники отримують дипломи Національного університету "Одеська юридична академія". А також про високо кваліфікаційний професорсько-викладацький склад університету. Майбутні випускники дізналися, що Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" здійснює набір на денну та заочну форми навчання для здобуття ступеня вищої освіти "бакалавра" та "магістра", а також про можливість навчання в коледжі.

Учні ЗОШ № 72 активно задавали запитання про наш вуз, на які ми із задоволенням відповідали. Один із майбутніх випускників навчального закладу цікавився навчанням у нашому інституті за спеціалізацією Кримінальна юстиція, тому що мріє колись працювати в органах прокуратури.

Ми з гордістю розповіли про кафедри, які існуть в НУ ОЮА. На кафедрі працюють висококваліфіковані викладачі - кандидати юридичних наук, доценти, професори. Викладачі мають індивідуальний підхід до кожного студента, зацікавлюють та заохочують їх інформацією, яку не завжди можливо знайти у книгах, а потрібно здобути на практиці.

Також студенти з власного досвіду розповіли про можливість продовження навчання та здобуття освітнього ступеня "магістра" за спеціальностями "Право", " Міжнародне право", "Правоохоронна діяльність", " Системний аналіз", "Менеджмент".

Підсумовуючи бесіду з учнями школи,порадили тим, хто бажає обрати для себе в майбутньому професію юриста вступити після закінчення школи в Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА. На вас чекає цікаве, продуктивне та захоплююче навчання з найкращими викладачами!