Запрошуємо взяти участь у круглому столі на тему "Актуальні проблеми європейського соціального права у контексті прав осіб з інвалідністю"

01 грудня 2017 року кафедра соціально-гуманітарних та правових дисциплін та ВГОІ «Інститут реабілітації та соціальних технологій» організовують Всеукраїнський національний круглий стіл на тему: "Актуальні проблеми європейського соціального права у контексті прав осіб з інвалідністю" у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».

До 25 листопада прохання підтвердити участь та подати тему доповіді координатору Марії Котик (контактні дані : моб.тел. +38097-438-54-55, електронна адреса: mariya_kotyk@ukr.net).

2018-08-17

Створення красивого і сучасного екстер’єру приінститутської території.

Раді повідомити чудову новину – будівництво комплексу «Прикарпатський водоспад» завершено!

2018-08-10

Вітаємо із Днем народження ректора Національного університету "Одеська юридична академія" Загороднього Віктора Євстафійовича!

У цей чудовий літній день свій День народження святкує ректор Національного університету "Одеська юридична академія", кандидат юридичних наук, доцент Віктор Євстафійович Загородній.

2018-08-02

Зустріч із директором Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Роговою Вірою Борисівною

2 серпня 2018 року до Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА завітала директор Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Рогова Віра Борисівна.

2018-07-24

Зустріч директора інституту Фелика В.І. із батьками абітурієнтів

24 липня 2018 року відбулася зустріч директора інституту з вступниками та батьками Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»​. Вона відбулася у рамках ознайомлення батьків з потужною матеріальною базою, котра забезпечує відмінні умови навчання студентів , а також проведення роз’яснень щодо навчального процесу, студентського дозвілля та подальших перспектив працевлаштування після закінчення навчання.

2018-07-12

Розпочалася подача електронних заяв

12 липня у електронних кабінетах вступників з'явилася можливість подавати електронні заяви для вступу у вищі навчальні заклади для здобуття освітнього ступеня "бакалавр".Прийом документів триватиме до 18:00 26 липня.

2018-07-09

​До уваги наших абітурієнтів!

Тільки шість днів залишилося до закінчення прийому документів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» у Коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».

2018-07-06

Строки подання документів

Шановні абітурієнти, звертаємося до усіх, хто виявив бажання навчатися у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

2018-07-04

Святкові урочистості з нагоди дня вручення дипломів бакалаврам та молодшим спеціалістам

4 липня 2018 року для Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» видалося водночас радісним і сумним днем. День, відблиски якого надовго закарбуються у пам’яті, адже позаду терниста путь наполегливого навчання, а попереду- шлях професійного зростання та визнання. Сьогодні у нас випускний! Свої дипломи отримують 116 студентів освітнього рівня «бакалавр» та 50 студентів освітнього рівня «молодший спеціаліст».

2018-07-03

Відбулася нарада директора інституту Фелика В.І. із працівниками приймальної комісії

​3 липня 2018 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, доктор юридичних наук, доцент Василь Іванович Фелик провів нараду, де були присутні усі працівники приймальної комісії.

2018-07-03

Запрошуємо усіх на урочисту церемонію вручення дипломів !

4 липня 2018 року особливий день для Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА". У нас випускний!

2018-07-02

Розпочалася реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів!

2 липня 2018 року розпочалася реєстрація електронних кабінетів через які абітурієнти подаватимуть заяви про вступ до українських вишів. Увесь ранок в інституті плідно працювала приймальна комісія Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, котра допомагає майбутнім студентам у створенні електронного кабінету.

2018-06-28

З Днем Конституції України!

28 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави

2018-06-11

Круглий стіл на тему: "Конституційний розвиток України: історія, сучасність та тенденції"

В рамках заохочення й привернення уваги студентів до сучасних реалій конституційного розвитку в країні, до 22 річниці Конституції України 11 червня 2018 року за організації кафедри загальнотеоретичної юриспруденції, конституційного та адміністративного права Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, зокрема, завідувачем кафедри професором, доктором юридичних наук Крусян Анжелікою Романівною пройшов круглий стіл на тему «Конституційний розвиток України: історія, сучасність та тенденції».

2018-06-01

Ми учасники Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018» !

З метою популяризації фізичної культури та спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я , залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди навколишнього середовища засобами фізичної культури і спорту 1 червня 2018 року Труханів острів зібрав близько тисячі учасників Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018» серед студентської молоді