Збори трудового колективу

02 вересня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА .

Перед присутніми на зборах виступив директор інституту, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик, який привітав трудовий колектив з початком нового навчального року та побажав усім присутнім здоров'я, наснаги, творчих та наукових здобутків, миру та добробуту у родинах.

У своїй доповіді, директор інституту наголосив на те, що вступна компанія 2019 року для Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА та Коледжу пройшла успішно. Завдяки якісно проведеній профорієнтаційній роботі , відсоток зарахованих на навчання студентів у 2019 році значно вищий, ніж у 2018 році. Фелик В.І. відмітив компетентну, злагоджену діяльність приймальної комісії та подякував відповідальних осіб за якісну роботу. Під час зборів трудового колективу були оголошені перспективи розвитку інституту у новому навчальному році, ухвалені рішення про впровадження наукових інновацій у навчальний процес. А також колективу було представлено нових викладачів, які стали частиною професорсько-викладацького складу Київського інституту інтелектуальної власності та права та Коледжу КІІВП НУ ОЮА.

Трудовий колектив Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА та Коледжу до нового навчального року готовий.

2019-09-20

Засідання кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права.

20 вересня 2019 року відбулось засідання кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права.

2019-09-20

Спільна подорож студентів Коледжу КІІВП НУ ОЮА та Коледжу НУ ОЮА до Європи

03.09.2019-11.09.2019 року пройшла спільна подорож студентів другого та третього курсів Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА та Коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» до Європи.

2019-09-17

Кращих студентів інституту визначено!

Щорічно у Київському інституті інтелектуальної власності та права та Коледжі визначають кращих студентів із занесенням їх портретів на дошку пошани. Це студенти, які відзначилися у навчальній та науковій роботі, приймали активну участь у громадському житті навчального закладу​.

2019-09-16

Запрошуємо всіх на урочистості з нагоди посвяти студентів-першокурсників та початку навчального року

До уваги всіх студентів, повідомляємо, що згідно графіку навчального процесу навчання розпочинається 23 вересня!

2019-09-12

Оголошено набір для підготовчих курсів

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» оголошує набір для підготовчих курсів з наступних дисциплін: українська мова та правознавство.

2019-09-02

Зустріч директора КІІВП, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика із студентами 1 курсу Коледжу

02 вересня 2019 року відбулася зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук, Фелика Василя Івановича зі студентами 1 курсу Коледжу КІІВП НУ ОЮА

2019-09-02

Збори трудового колективу

2019-08-24

24 cерпня - День незалежності України

З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України! Від імені директора Київського інституту інтелектуальної власності та права, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Фелика Василя Івановича, усього професорсько-викладацького складу та адміністрації прийміть найсердечніші вітання із цим визначним святом.

2019-08-23

Зі святом! 23 серпня - День Державного Прапора України

День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях.

2019-08-10

Щирі вітання ректору НУ "ОЮА" Віктору Євстафійовичу Загородньому з нагоди Дня народження!

У цей чудовий літній день свій День народження святкує ректор Національного університету "Одеська юридична академія", кандидат юридичних наук, доцент Віктор Євстафійович Загородній.

2019-07-26

Урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

26 липня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».