Профорієнтаційна зустріч директора та студентів коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

На базі школи №127 Дарницького району м. Києва відбувся районний етап міського конкурсу «Інтелект-турнір» ( для учнів 15-16 років ), який був запланований міською комплексною цільовою програмою «Освіта Києва. 2016-2018 роки», затверджена рішенням Київської міської ради.

В заході взяли участь представники 27 шкіл Дарницького району, по 6 учасників від кожного навчального закладу.

Під час заходу відбулася зустріч в.о. директора коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» Корчемної М.Я.

та студентів коледжу, а саме, Зубенко Анастасії, Жовтоноги Олександра та Степаненка Генадія.

Студенти проявили лідерські якості, взявши активну участь у проведенні профорінтаційної роботи. До учасників турніру та їх кураторів було доведено інформацію про вищий навчальний заклад, надано вичерпні відповіді на запитання щодо вступу до Київського інституту інтелектуальної власності та права і коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права.

У ході зустрічі панувала дружня й тепла атмосфера, а тому діалог був побудований у зручному форматі для всіх. Студенти розповіли школярам про переваги та перспективи вузу, акцентувавши увагу на умови навчання. Адже наш інститут та коледж славиться відмінним професорсько-викладацьким складом, який із задоволенням виховує у наших студентах справжніх фахівців своєї справи. Була надана інформація щодо матеріально-технічної бази інституту, а саме, про чудові й просторі аудиторії, спортивну залу, власну бібліотеку професійного спрямування, комфортний гуртожиток європейського зразку.

Школярам роздали профорінтаційний матеріал, а також запросили усіх присутніх на «День відкритих дверей», який відбудеться 11.11.2017 року, де усі зможуть не тільки послухати інформацію щодо вузу, а й впевнитись у цьому на власні очі.

2024-04-23

Відео матеріали з конференції 17.04.2024