Вшанування пам’яті великого Кобзаря

...пам'ятайте, що на цій планеті,

відколи сотворив її пан Бог,
ще не було епохи для поетів,
але були поети для епох !

Ліна Костенко

9 березня 2017 року , українці відзначають 203-у річницю з дня народження видатного українського поета, художника і письменника, основоположника нової української літератури Тараса Шевченка.

У Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» та його структурному підрозділі - коледжі , відбулися Шевченківські дні, головною метою яких є вшанування пам’яті Великого Кобзаря.

Під час тематичних заходів , студенти декламували творчу спадщину Т.Г.Шевченко - поезію, поеми, балади, розповідали про його життєвий шлях . Червоною стрічкою в усіх виступах студентів лунало те, що без імені Т.Шевченко не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни. Його творчість невмируща. Поет, прозаїк, драматург, художник - Тарас Шевченко був і залишається головним символом боротьби за свободу і незалежність для всієї України.