День вишиванки у Київському інституті інтелектуальної власності і права НУ ОЮА

18 травня в Україні відзначається День вишиванки. У цей день українці вдягають вишиванки на роботу, навчання або просто прогулюються вулицями своїх міст. В українській культурі вишиванка- це оберег від усього лихого, що маже статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. Вона символізує родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Вишиванку по-праву можна вважати одним із символів, яким ми - українці, можемо вирізнятися серед інших націй світу. Історія свята вишиванки в Україні зародилася у 2006 році в Чернівцях і вже одинадцять років українці святкують його у травні.

Студенти та викладачі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА та юридичного коледжу теж залучилися до святкування Дня вишиванки. Одягнута у національні українські сорочки студентська молодь стала окрасою свята. Народні пісні, вірші українських поетів лунали протягом дня. Студенти та викладачі показали , що вони з любов'ю популяризують українську культуру , шанують національні традиції. Патріотизм молоді нашої крани досяг небувалих за роки незалежності масштабів, і це проявляється і у збільшенні кількості людей, які намагаються носити національне вбрання. А свято вишиванки є цьому підтвердженням. День вишиванки у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА став святом справжньої національної єдності.