Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

Фелик В.і. привітав усіх присутніх на зустрічі студентів з початком нового навчального року та побажав прагнення до знань, які допоможуть у реалізації професійної юридичної кар'єри. Василь Іванович наголосив на необхідності для студентів отримувати систематичні , грунтовні знання під час відвідування навчальних лекцій. Директор інституту звернув увагу на навчальну дисципліну студентів заочної форми навчання. Особливе місце у зустрічі займало обговорення проходження студентами – заочниками практики, розкладу занять , плану проведення залікового тижня та сесії.

Студенти заочної форми навчання мали змогу задати питання та отримати змістовні, вичерпні відповіді. Зустріч студентів з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.пройшла у теплій атмосфері взаєморозуміння .

Бажаємо студентам – заочникам успіхів у навчальному році!

2023-12-24

ПРИВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ від ректора КУІВП ФЕЛИКА Василя Івановича