У рамках міжнародного співробітництва відбулася зустріч студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» з відомим американським адвокатом Ян Кірні Сейгел

06.04.2017 року до Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» завітав відомий американський адвокат і колишній прокурор Ян Кірні Сейгел.

Ян Кірні Сейгел отримав ступінь бакалавра на юридичному факультеті Джорджтаунського університету і ступінь магістра права в Нью-Йоркському Університеті. Працював помічником прокурора округу Пассаік, приймав участь у багатьох гучних карних справах. За великий внесок у правоохоронну діяльність, Ян Кірні Сейгел був введений до Легіону честі Асоціацією начальника поліції Нью-Джерсі, має звання «Юрист року». Досвідчений правник США займається педагогічною діяльністю, читає лекції адвокатам від імені Асоціації колегій адвокатів штатів та округів, а також в Інституті Нью-Джерсі по продовженню юридичної освіти.

Під час зустрічі зі студентами, досвідчений юрист розповів про особливості американського правосуддя. За законодавством США адвокати сторін мають широкий обсяг процесуальних прав на пред'явлення апеляції і участь у провадженні в апеляційних судах штатів, федеральних апеляційних судах, а також на оскарження рішень деяких районних судів, апеляційних судів, спеціалізованих федеральних судів і вищих судових установ штатів і до Верховного суду США. Ян Кірні Сейгел відмітив, що корупція, на жаль,є в усіх країнах, але у США за це суворо карають.Адвокат зазначив, що особливою повагою у суспільстві користуються судді. За неповажне ставлення до судді можна бути притягнутим до кримінальної відповідальності прямо із залу засідань.Під час лекції студенти задавали питання та отримували відповіді.

Велике значення мають зустрічі майбутніх українських правників з досвідченими юристами зарубіжних країн. Цікава, пізнавальна лекція , яку провів відомий американський адвокат,допомогла студентам поглибити знання з міжнародного права.

2017-09-17

Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

14 вересня 2017 року на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася консультативна, профорієнтаційна зустріч представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х - 11-х класів гімназії.

2017-09-13

Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

2017-09-06

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. зі студентами інституту та коледжу

06.09.2017 та 08.09.2017 року відбулися зустрічі директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами інституту та коледжу.

2017-09-01

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

1 вересня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань.

2017-09-01

Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

2017-08-31

Збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА . Перед присутніми на зборах виступив директор інституту Фелик В.І., який представив нових викладачів

2017-08-30

Київський інститут інтелектуальної власн­ості та права починає новий навчальний рік

1 вересня 2017 року о 9.00 відбудеться свято присвячене поча­тку нового навчально­го року

2017-08-24

З Днем Незалежності України!

Коли корабель держави вирушає в самостійне плавання, необхідно як на морі дотриматися трьох головних умов. Потрібні чітка мета, яка об'єднує всю команду, злагодженість і професіоналізм мореплавців. Не дарма кажуть, що для корабля, у якого немає напрямку, не буває попутного вітру.

2017-08-23

З Днем Державного прапора України!

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Це свято було засновано в знак великої поваги до офіційного державного символу України.

2017-07-28

​Завершився строк подання документів на здобуття ступенів бакалавр та магістр у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій»