Засідання кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права.

Згідно графіку навчального процесу навчальний рік у Київському інституті інтелектуальної власності та права розпочинається 23 вересня. 20 вересня 2019 року відбулось підготовче засідання кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права.

Тема засідання — готовність кафедри до нового навчального року. Завідувач кафедрою д.ю.н., професор, заслужений юрист України Крусян Анжеліка Романівна висвітлила основні питання, які ставляться перед колективом для забезпечення і виконання навчального процесу інституту.

Зокрема, мова йшла про розробку робочих програм та конспекту лекцій з дисциплін, які забезпечуються кафедрою; про затвердження плану наукової роботи кафедри (проведення міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій, круглих столів) протягом навчального року; підготовку випускних курсів до складання ЗНО; проведення профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл. До обговорення питань на засіданні активно долучилися всі члени кафедри, зокрема заступник директора з наукової робти д.ю.н., професор, заслужений юрист України Голосніченко Іван Пантелійович, д.і.н., професор Щербак Надія Олександрівна, к.і.н., доцент Трофанчук Григорій Іванович, к.ю.н., доцент Чулінда Людмила Іванівна.

Отож, запрошуємо всіх гостей та батьків на святкові урочистості з нагоди посвяти студентів-першокурсників 24 вересня 2019 року о 12:00 год.