Видатні випускники Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

29 вересня 2017 року отримав диплом Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Потоцький Микола Юрійович - начальник відділу сприяння захисту прав Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності», доктор юридичних наук, адвокат. Ми вітаємо Миколу Юрійовича з цією подією і пишаємося , що видатні правники України є випускниками нашого інституту. Потоцький М.Ю. досліджує проблеми господарсько-правового захисту інтелектуальної власності в Україні.

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» , як соціально активний провідний юридичний вищий навчальний заклад України створює усі належні умови для надання студентам сучасної, провідної, юидичної освіти, яка є гарантом успішного майбутнього.