Вручення дипломів молодшого спеціаліста та спеціаліста

12 липня 2017 року о 15.00 год. у Київському інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» відбудуться урочистості з нагоди вручення дипломів молодшого спеціаліста та спеціаліста. Запрошуються випускники, їх родичі та всі бажаючі.

2018-07-12

Розпочалася подача електронних заяв

12 липня у електронних кабінетах вступників з'явилася можливість подавати електронні заяви для вступу у вищі навчальні заклади для здобуття освітнього ступеня "бакалавр".Прийом документів триватиме до 18:00 26 липня.

2018-07-09

​До уваги наших абітурієнтів!

Тільки шість днів залишилося до закінчення прийому документів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» у Коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».

2018-07-06

Строки подання документів

Шановні абітурієнти, звертаємося до усіх, хто виявив бажання навчатися у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

2018-07-04

Святкові урочистості з нагоди дня вручення дипломів бакалаврам та молодшим спеціалістам

4 липня 2018 року для Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» видалося водночас радісним і сумним днем. День, відблиски якого надовго закарбуються у пам’яті, адже позаду терниста путь наполегливого навчання, а попереду- шлях професійного зростання та визнання. Сьогодні у нас випускний! Свої дипломи отримують 116 студентів освітнього рівня «бакалавр» та 50 студентів освітнього рівня «молодший спеціаліст».

2018-07-03

Відбулася нарада директора інституту Фелика В.І. із працівниками приймальної комісії

​3 липня 2018 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, доктор юридичних наук, доцент Василь Іванович Фелик провів нараду, де були присутні усі працівники приймальної комісії.

2018-07-03

Запрошуємо усіх на урочисту церемонію вручення дипломів !

4 липня 2018 року особливий день для Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА". У нас випускний!

2018-07-02

Розпочалася реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів!

2 липня 2018 року розпочалася реєстрація електронних кабінетів через які абітурієнти подаватимуть заяви про вступ до українських вишів. Увесь ранок в інституті плідно працювала приймальна комісія Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, котра допомагає майбутнім студентам у створенні електронного кабінету.

2018-06-28

З Днем Конституції України!

28 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави

2018-06-11

Круглий стіл на тему: "Конституційний розвиток України: історія, сучасність та тенденції"

В рамках заохочення й привернення уваги студентів до сучасних реалій конституційного розвитку в країні, до 22 річниці Конституції України 11 червня 2018 року за організації кафедри загальнотеоретичної юриспруденції, конституційного та адміністративного права Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, зокрема, завідувачем кафедри професором, доктором юридичних наук Крусян Анжелікою Романівною пройшов круглий стіл на тему «Конституційний розвиток України: історія, сучасність та тенденції».

2018-06-01

Ми учасники Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018» !

З метою популяризації фізичної культури та спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я , залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди навколишнього середовища засобами фізичної культури і спорту 1 червня 2018 року Труханів острів зібрав близько тисячі учасників Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018» серед студентської молоді

2018-05-31

Профорієнтаційний інтерактивний семінар "Запобігання злочинності неповнолітніх" у загальноосвітній школі №306

29 травня 2018 завідуючий кафедрою кримінального права, процесу та криміналістики Палій Максим Валерійович спільно зі студентом магістратури Барабановою Діаною Анатолієвною, представниками служби пробації, громадських та волонтерських організацій Дарницького району взяв участь в інтерактивному семінарі «Запобігання злочинності неповнолітніх» для школярів 8-11 класів СЗШ № 306.

2018-05-30

Профорієнтаційна екскурсія для учнів ліцею «Наукова зміна»

У рамках заходів щодо проведення особистих профорієнтаційних екскурсій для шкіл 29 травня 2018 року був проведений екскурс інститутом для учнів ліцею «Наукова зміна». Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА завжди привітно і тепло зустрічає майбутніх абітурієнтів для подальшого ознайомлення зі структурою і навчальним процесом нашого університету.

2018-05-22

Круглий стіл на тему : "Суспільні інститути в протидії злочинності"

Керуючись високими ідеалами розвитку освіти і науки, усвідомлюючи роль і значення університетів в суспільстві, 19 травня 2018 року учасники круглого столу «Суспільні інститути в протидії злочинності» долучились до дискусії стосовно ролі та ефективності діяльності цих інститутів у відповідному напрямку.

2018-05-19

Обмін враженнями студентів від поїздки на Прикарпаття

«Чекаємо вас у гостях ще не один раз !»- щиро прощалися зі своїми київськими друзями франківські правники! Закінчилася дружня подорож студентів та керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія.