ЗУСТРІЧ, ЯКА НІКОГО НЕ ЗАЛИШИЛА БАЙДУЖИМ

Приємною несподіванкою стали підхід до вивчення та організації проведення практичних занять з дисципліни «Захист Вітчизни" у нашому Коледжі.

Зустріч студентів першого курсу Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з підполковником Володимиром Онофрійчуком, який був запрошений для проведення практичного заняття.

Володимир Олександрович має багатий досвід у практичних військових діях. Ця людина присвятила все своє життя військовій справі і тому є дуже цінною на українському фронті зараз, адже навчає молодих бійців зберегти своє життя та перемагати. Цей досвід із захопленням всю лекцію переймали і ми.

Історії із фронту та власний військовий досвід Володимира зробили цю лекцію не просто інформативною, а й дуже цікавою. Першокурсники задавали багато запитань, на які вони отримували розгорнуті відповіді, тому заняття було схоже на відверту розмову.

Ніхто навіть не помітив, що пара підійшла до кінця, адже час пролетів швидко. Весь потік залишився під глибоким враженням і ще довго вів активне обговорення почутого і побаченого.

2023-12-24

ПРИВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ від ректора КУІВП ФЕЛИКА Василя Івановича