З метою підвищення ефективності отримання знань, просування науково-технічного мислення серед студентської молоді, діючи за принципами конструктивності, прозорості та відповідності до сучасних інноваційних технологій Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА уклав меморандум про партнерство та співпрацю з Державною науково-технічною бібліотекою. Меморандум було підписано директором інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Феликом В.І. тв в.о. директора ДНТБ України Жаріновою А.Г.

Керівники установ наголосили, що півпраця між інститутом та ДНТБ України буде розвиватися за наступними напрямками:

• сприяння наданню доступу до ресурсів ДНТБ України;
  • надання консультаційних та інформаційних послуг з питань інтелектуальної власності;
  • участі у спільних заходах щодо популяризації науково-технічної інформації та знань з питань інтелектуальної власності;
  • створенні спільних інформаційних продуктів для розвитку науково-технічної інформації та сфери інтелектуальної власності;
  • участі у підвищенні кваліфікації фахівців в сфері науково-технічної інформації та інтелектуальної власності.

Партнерство та співпраця між інститутом та Державною науково-технічною бібліотекою України будуть реалізовані шляхом:

- проведення навчань фахівців ДНТБ;

- проведення спільних заходів (семінарів, тренінгів, конференцій, круглих столів, брифінгів, прес-конференцій, виставок, лекцій тощо) для досягнення мети, передбаченої цим Меморандумом;

- розробки спільних програм, створення спільних робочих груп;

- обміну практичним і науковим досвідом та інформацією;

- доведення інформації про співпрацю сторін за допомогою публікацій в засобах масової інформації, мережі Інтернет тощо.

Мета співпраці - досягнення стійкого прогресу у напрямку розвитку науково-технічної інформації та інтелектуальної власності. Директор інституту Фелик Василь Іванович висловив впевненість ,що проведення спільних практичних заходів між інститутом та ДНТБ України допоможуть майбутнім юристам у професійному становлені.

2017-09-17

Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

14 вересня 2017 року на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася консультативна, профорієнтаційна зустріч представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х - 11-х класів гімназії.

2017-09-13

Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

2017-09-06

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. зі студентами інституту та коледжу

06.09.2017 та 08.09.2017 року відбулися зустрічі директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами інституту та коледжу.

2017-09-01

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

1 вересня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань.

2017-09-01

Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

2017-08-31

Збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА . Перед присутніми на зборах виступив директор інституту Фелик В.І., який представив нових викладачів

2017-08-30

Київський інститут інтелектуальної власн­ості та права починає новий навчальний рік

1 вересня 2017 року о 9.00 відбудеться свято присвячене поча­тку нового навчально­го року

2017-08-24

З Днем Незалежності України!

Коли корабель держави вирушає в самостійне плавання, необхідно як на морі дотриматися трьох головних умов. Потрібні чітка мета, яка об'єднує всю команду, злагодженість і професіоналізм мореплавців. Не дарма кажуть, що для корабля, у якого немає напрямку, не буває попутного вітру.

2017-08-23

З Днем Державного прапора України!

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Це свято було засновано в знак великої поваги до офіційного державного символу України.

2017-07-28

​Завершився строк подання документів на здобуття ступенів бакалавр та магістр у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій»