Профорієнтаційний інтерактивний семінар "Запобігання злочинності неповнолітніх" у загальноосвітній школі №306

29 травня 2018 завідуючий кафедрою кримінального права, процесу та криміналістики Палій Максим Валерійович спільно зі студентом магістратури Барабановою Діаною Анатолієвною, представниками служби пробації, громадських та волонтерських організацій Дарницького району взяв участь в інтерактивному семінарі «Запобігання злочинності неповнолітніх» для школярів 8-11 класів СЗШ № 306.

Учням на доступному для них рівні були розкриті особливості формування неповнолітнього злочинця, шляхи запобігання індивідуальній та груповій злочинній поведінці та розʼяснено як не стати жертвою побутової та корисливої злочинності. Обговорення було жвавим та викликало зацікавленість учнів.

Також Палій М.В. запросив учнів школи на навчання у нашому інституті, на слайдах з використанням проектору показав особливості навчання, матеріально-технічну базу, познайомив із відповідними спеціальностями. Окремо зазначено про вступні іспити для вступу у коледж та сертифікати ЗНО, які будуть потрібні для вступу на навчання