Екскурсія до музею студентів 1 курсу коледжу

Викладачі інституту й коледжу намагаються провести лекції і семінари для студентів по-особливому, зацікавивши їх у вивченні того чи іншого предмету. Саме тому для студентів 1 курсу коледжу групи КК-10 було проведено відкрите семінарське заняття із зарубіжної літератури ( викладач – доцент Даниліна О.В. ) «Таємничий світ Михайла Булгакова» із виїздом у музей письменника.

Метою зібрання було знайомство і вивчення у більш доступній формі життя письменника. Під час екскурсії студенти ближче познайомились із особистістю Булгакова, дізнались нові факти біографії й родинні таємниці. Світ захоплень Михайла Булгакова не лишив байдужими студентів коледжа. Особливо їх зацікавила діяльність Булгакова-медика .

По завершенні зустрічі студенти відкрили для себе багато чого корисного і цікавого, адже доторкнулися до світу видатної особистості.

2018-11-10

Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА виступив співорганізаторем Всеукраїнського науково-методичного семінару «Актуальні питання впровадження поліграфа в Україні: теорія та практика»

10 листопада 2018 Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» виступив співорганізаторем Всеукраїнського науково-методичного семінару «Актуальні питання впровадження поліграфа в Україні: теорія та практика».

2018-11-09

Призначення нового директора Чернівецького юридичного інституту НУ ОЮА

8 листопада 2018 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук Василь Іванович Фелик як координатор діяльності ЧЮІ НУ ОЮА представив колективу нового директора інституту - Воробчака Андрія Романовича.

2018-11-08

Студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права стали учасниками VII Всеукраїнського турніру з історії

6 та 7 листопада 2018 року студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА взяли участь у VII Всеукраїнському турнірі з історії.

2018-11-07

Подія, на яку усі так чекали! Святкування Міжнародного дня студентів 2018 пройде 15 листопада!

15 листопада 2018 року за сприяння й підтримки Президента Національного університету «Одеська юридична академія», народного депутата України Сергія Васильовича Ківалова відбудеться урочисте святкування Міжнародного дня студентів 2018 у нічному клубі D.FLEUR!

2018-11-07

Уже зовсім скоро у стінах нашого інституту пройде визначна подія - День відкритих дверей!

17 листопада о 12:00 год. в стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА пройде традиційно - визначна подія - День відкритих дверей. Запрошуємо усіх!

2018-11-02

Екскурсія до Київської міської прокуратури № 4

1 листопада 2018 студенти першого курсу коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відвідали Київську міську прокуратуру № 4.

2018-11-02

Лекція із суддею Верховного Суду у відставці

​31 жовтня 2018 року у стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА пройшла лекція для студентів за участі судді Верховного Суду у відставці Сеніна Юрія Леонідовича.

2018-10-30

Екскурсія до Верховної Ради України

​29 жовтня 2018 року, студенти 1 курсу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», відвідали Верховну Раду України.

2018-10-30

Відбулися збори трудового колективу

​29 жовтня 2018 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

2018-10-29

Ми за активне дозвілля наших студентів!

Нещодавно члени Студентської Ради провели декілька акцій, що сприяли знайомству з їхньою діяльністю, а також активному проведенню часу поза навчальним процесом. Були організовані ранкові пробіжки, гра у волейбол, спільні тренування у спортивному залі, заняття йогою.

2018-10-26

Зустріч із старостами

26 жовтня 2018 року відбулося щотижневе зібрання старост усіх курсів

2018-10-26

Нагородження переможців турніру з шахів і шашок

26 жовтня 2018 року відбулося нагородження учасників, яке особисто здійснював директор Фелик Василь Іванович, привітавши наших переможців.

2018-10-25

Не залишайся осторонь!

​Саме під гаслом «Не залишайся осторонь» нещодавно пройшли благодійні акції за участі студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

2018-10-24

Запрошуємо усіх на День відкритих дверей!

2018-10-22

25 жовтня 2018 р. пройде Міжнародна наукова конференція у м.Львові

Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА виступає співорганізаторем Міжнародної наукової конференції, що відбудеться у м.Львові 25 жовтня 2018 року

2018-10-19

Співпраця з працівниками правоохоронних органів

19 жовтня 2018 року на практичні заняття з навчальних дисциплін «Криміналістика» та «Судові експертизи» для студентів 3 курсу за спеціалізацією «Кримінальна юстиція» були запрошені працівники управління криміналістичного забезпечення Головного слідчого управління Національної поліції: Щирба Д. Є., заступник начальника відділу Головного криміналістичного управління Національної поліції у місті Києві, та Хряпа С. А., начальник сектору криміналістичного забезпечення слідчого відділу Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві.