Київська міська державна адміністрація зустріла студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

03.04.2017 року відбулась очікувана екскурсія до Київської міської державної адміністрації, яку організувала студентська рада Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА .

#

Виконавчим органом міської влади, згідно з чинним законодавством, є Київська міська державна адміністрація (КМДА). Резиденцією Київради та КМДА традиційно залишається будівля на вулиці Хрещатик, 36, яка вже для кількох поколінь киян стало асоціюється з міським самоврядуванням столиці України.

#

Студентів радо зустріли працівники апарату Київської міської державної адміністрації, які розповіли про історію та особливості створення міської ради (архітектори Олександр Власов, Олексій Заваров, Олександр Малиновський втілили строгі класичні традиції у будівництво,яке велося впродовж 1952–1957 років), детально ознайомили з роботою адміністрації, її структурних підрозділів. Із зацікавленням слухали студенти розповідь про те , як працює система доступу до публічної інформації, яким чином приймаються та розглядаються звернення громадян. Вся система дуже відкрита і максимально спрощена, що робить владу ближчою до людей.

#

Майбутні юристи побачили сесійну залу Київської міської ради, яка розрахована на 120 депутатів, приміщення для преси, де є можливість спостерігати за ходом сесій та проводити зустрічі, брифінги, прес-конференції. Наприкінці екскурсії студенти відвідали колл-центр КМДА, де мали змогу відчути атмосферу роботи центру «гарячої лінії», познайомитись та поспілкуватись з фахівцями , які цілодобово приймають дзвінки від мешканців столиці з різноманітних питань життєдіяльності міста Києва.

#

Студенти висловлюють вдячність усім працівникам КМДА за насичену екскурсію, яка виявилася для майбутніх юристів захоплюючою, пізнавальною та дуже цікавою.

2017-09-17

Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

14 вересня 2017 року на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася консультативна, профорієнтаційна зустріч представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х - 11-х класів гімназії.

2017-09-13

Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

2017-09-06

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. зі студентами інституту та коледжу

06.09.2017 та 08.09.2017 року відбулися зустрічі директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами інституту та коледжу.

2017-09-01

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

1 вересня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань.

2017-09-01

Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

2017-08-31

Збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА . Перед присутніми на зборах виступив директор інституту Фелик В.І., який представив нових викладачів

2017-08-30

Київський інститут інтелектуальної власн­ості та права починає новий навчальний рік

1 вересня 2017 року о 9.00 відбудеться свято присвячене поча­тку нового навчально­го року

2017-08-24

З Днем Незалежності України!

Коли корабель держави вирушає в самостійне плавання, необхідно як на морі дотриматися трьох головних умов. Потрібні чітка мета, яка об'єднує всю команду, злагодженість і професіоналізм мореплавців. Не дарма кажуть, що для корабля, у якого немає напрямку, не буває попутного вітру.

2017-08-23

З Днем Державного прапора України!

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Це свято було засновано в знак великої поваги до офіційного державного символу України.

2017-07-28

​Завершився строк подання документів на здобуття ступенів бакалавр та магістр у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій»