Незабутній день студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА у Чернівцях

Програма заходів, яку підготували для нас чернівецькі правники передбачає не лише знайомство власне зі структурним підрозділом ЧЮІНУ ОЮА, а і місцевим колоритом і самобутніми традиціями цього чудового міста.

22 травня 2019 року для київських та одеських гостей Стрибко Тетяна Іванівна - кандидат юридичних наук, доцент кафедри, провела лекцію на тему: “Становлення правової науки на теренах Буковини (1875 - 2019)”. Метою проведення лекції було ознайомлення студентів з розвитком юридичної науки на Буковині.До становлення наукової юридичної традиції Буковинського краю цього періоду причетні всесвітньо відомі вчені, такі як: Є. Ерліх, Г. Гросс і Й. А. Шумпетер. Доведено, що кожен з них залишив помітний слід як у становленні юридичної науки на Буковині, так і у світовому розвитку юриспруденції. Започатковані світилами наукові, навчальні та громадсько-політичні традиції на юридичному факультеті у Чернівцях утвердилися й набувають свого розвитку і нині. Також для студентів з лекцію виступила Латковська Тамара Анатоліївна – завідувач кафедри конституційного, адміністративного і фінансового права, доктор юридичних наук, професор. Зокрема, вона розповіла про фінансове право як про самостійну галузь права, яка є системою норм прав, що регулюють суспільні відносини у процесі формування, розподілу й використання централізованих децентралізованих фондів коштів держави та місцевого самоврядування, необхідних для реалізації їхніх завдань і функцій і задоволення публічного інтересу.

Досить цікавою й захоплюючою виявилась екскурсія до Свято-Вознесенського чоловічого монастиря «Банчени». Окрасою його комплексу є 60-метрова дзвіниця, що дещо нагадує дзвіницю Софійського собору. У самому монастирі зберігається багато християнських реліквій: частина Животворящого Хреста, мощі свяченомучениці Варвари та Серафима Саровського. Свято-Вознесенський монастир на сьогодні складається із церкви Вознесіння Господнього, церкви Покрови Пресвятої Богородиці, підземної церкви преподобного Сергія Радонезького, Свято-Троїцького собору, готелів для прочан, двох корпусів для монахів та скиту. На території знаходиться фонтан та вольєри із птахами, які є частиною розбитого тут ландшафтного парку.

Проте на цьому екскурс не закінчився, студенти мали змогу побувати у м. Хотин та відвідати знамениту Хотинську фортецю. Це пам'ятка історії, культури та архітектури XIII-XIX ст. Фортеця являє собою спільну, безцінну спадщину для багатьох народів. ЇЇ стіни не раз ставали свідками багатьох війн, вони бачили перемоги і поразки, піднесення і занепад імперій. Заповідник є науково-дослідною та культурно-просвітницькою установою, що здавна привертала увагу дослідників, мандрівників і простих любителів старовини.

Ось такий насичений та пізнавальний день провела делегація студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права.

2019-08-10

Щирі вітання ректору НУ "ОЮА" Віктору Євстафійовичу Загородньому з нагоди Дня народження!

У цей чудовий літній день свій День народження святкує ректор Національного університету "Одеська юридична академія", кандидат юридичних наук, доцент Віктор Євстафійович Загородній.

2019-07-26

Урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

26 липня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».

2019-07-01

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київськ​ого інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія".

2019-06-28

З Днем Конституції!

8 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "магістра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "магістра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів, що вступають до Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "молодшого спеціаліста"

2019-06-26

Зустріч директора інституту Фелика В.І. з працівниками приймальної комісії

У стінах інституту відбулась нарада директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика з працівниками приймальної комісії.​

2019-06-20

Нарада директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

​20 червня 2019 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів настановчу нараду з працівниками приймальної комісії інституту.

2019-05-29

Організаційна нарада директора КІІВП Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

29 травня 2019 року ​ директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів нараду, де були присутні усі працівники приймальної комісії.