Відбулася визначна подія - відзначення кращих студентів та випускників нагородами Президента НУ ОЮА, академіка - Ківалова Сергія Васильовича

7 червеня 2017 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася визначна подія - відзначення кращих студентів та випускників нагородами Президента Національного університету «Одеська юридична академія», академіка - Ківалова Сергія Васильовича.

В урочистій церемонії відкриття Дошки пошани кращих випускників та студентів Київського інституту НУ ОЮА прийняли участь:

Президент Національного університету «Одеська юридична академія», академік Ківалов Сергій Васильович,

почесні гості: Львов Богдан Юрійович, Дніпров Олексій Сергійович, Лисенка Андрій Миколайович, Мжельський Володимир Анатолійович, Валевська Наталія Олександрівна.

З привітальним словом до усіх присутніх звернувся Президент Національного університету «Одеська юридична академія», академік Ківалов С. В. У своїй промові Сергій Васильович наголосив, що Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» є одним з найкращих юридичних вищих навчальних закладів столиці України , який готує висококваліфікованих правників – гордість української держави.

Подяками та цінними подарунками були нагороджені почесні гості, випускники Національного університету «Одеська юридична академія» :

Голова Вищого Господарського суду України - Львов Богдан Юрійович;

Шеф-директор Телерадіокомпанії «5 канал» - Мжельський Володимир Анатолійович.

Українська співачка, володарка премії «Кришталевий мікрофон», заслужена артистка України - Валевська Наталія Олександрівна.

Почесними грамотами , Президент академії Ківалов Сергій Васильович нагородив найкращих студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» :

1 курс

Рокотян Марію Олександрівну

Сапожко Владислава Віталійовича

Бегуш Наталію Вікторівну

Директор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктор юридичних наук Фелик Василь Іванович подякував Президента Національного університету «Одеська юридична академія», академіка - Ківалова Сергія Васильовича за підтримку та вагому допомогу у розвитку Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА та побажав студентам навчатися із задоволенням, щоб отримані в інституті знання стали гарантом успішного майбутнього.

Свято закінчилося побажаннями творчих звершень, плідної праці та успіхів у всіх починаннях.

2017-09-17

Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

14 вересня 2017 року на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася консультативна, профорієнтаційна зустріч представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х - 11-х класів гімназії.

2017-09-13

Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

2017-09-06

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. зі студентами інституту та коледжу

06.09.2017 та 08.09.2017 року відбулися зустрічі директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами інституту та коледжу.

2017-09-01

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

1 вересня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань.

2017-09-01

Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

2017-08-31

Збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА . Перед присутніми на зборах виступив директор інституту Фелик В.І., який представив нових викладачів

2017-08-30

Київський інститут інтелектуальної власн­ості та права починає новий навчальний рік

1 вересня 2017 року о 9.00 відбудеться свято присвячене поча­тку нового навчально­го року

2017-08-24

З Днем Незалежності України!

Коли корабель держави вирушає в самостійне плавання, необхідно як на морі дотриматися трьох головних умов. Потрібні чітка мета, яка об'єднує всю команду, злагодженість і професіоналізм мореплавців. Не дарма кажуть, що для корабля, у якого немає напрямку, не буває попутного вітру.

2017-08-23

З Днем Державного прапора України!

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Це свято було засновано в знак великої поваги до офіційного державного символу України.

2017-07-28

​Завершився строк подання документів на здобуття ступенів бакалавр та магістр у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій»