Подія, на яку усі так чекали! Святкування Міжнародного дня студентів 2018 пройде 15 листопада!

Феєричний, вибуховий і потужний місяць чекає нас попереду, оскільки він насичений визначними подіями.15 листопада 2018 року за сприяння й підтримки Президента Національного університету «Одеська юридична академія», народного депутата України Сергія Васильовича Ківалова відбудеться урочисте святкування Міжнародного дня студентів 2018 у нічному клубі D.FLEUR!

Взявши на себе ініціативу проведення свята, директор Київського інституту інтелектуальної власності і права, Заслужений юрист України – Василь Іванович Фелик розпорядився організувати святкування для всіх студентів та їх друзів в одному з найкращих нічних клубів столиці, при чому зробити це з безкоштовним входом для усіх запрошених!

Повірте, це буде по-справжньому феєричне свято, адже одна зала об’єднає наших талановитих, запальних студентів разом із досвідченими, мудрими й поважними наставниками – Президентом НУ ОЮА Ківаловим Сергієм Васильовичем, директором КІІВП Феликом Василем Івановичем та професорсько-викладацьким складом.

Концертна програма обіцяє бути насиченою і цікавою, адже на Вас чекає: дебют першокурсника, нагородження найактивніших студентів в окремих номінаціях, сюрприз для студентів від керівництва, музичний подарунок від відомої співачки Наталії Валевської, святкова дискотека. А скільки ще приємних сюрпризів чекає на наших гостей… Варто прийти та побачити все вочевидь!

Отож, 15 листопада 2018 року о 20:00 годині ми розпочинаємо неймовірне святкування Дня студентів в одному з кращих нічних клубів столиці, що знаходиться за адресою : вулиця Михайла Грушевського, 3.

Квитки знаходяться у голови Студентської Ради Сидоренко Маргарити, отримати їх Ви зможете, звернувшись до старост вашої групи.

Не пропусти подію такого масштабу!

До Університету завітали учні 9-х класів школи №160