ВІТАЄМО ФЕЛИКА ВАСИЛЯ ІВАНОВИЧА З ПРИЗНАЧЕННЯМ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КИЇВСЬКОГО ІНСТИТУТУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРАВА НУ «ОЮА»!

20 травня у м. Одеса відбулося засідання Вченої ради Національного університету «Одеська юридична академія», на якому одним з основним питань порядку денного було обрання керівників інститутів університету. Вибори проходили шляхом проведення таємного голосування за кандидатури, які брали участь в конкурсі.

Директором Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» члени Вченої ради одноголосно обрали Фелика Василя Івановича, а також на засіданні Вченої Ради були обрані: завідувачем кафедри загальнотеоретичної юриспруденції, конституційного та адміністративного права Крусян А.Р., завідувачем кафедри інформаційно – аналітичною та інноваційною діяльністі Тупкало В.М. та професором кафедри загальнотеоретичної юриспруденції, конституційного та адміністративного права Тимченко С.М.

Щиро вітаємо Василя Іванович, Анжеліку Романівну, Віталія Миколайовича, Сергія Михайловича і сердечно бажаємо творчого натхнення, наснаги, успіхів, поваги, розуміння та підтримки колег і близьких! Переконані, що Ваша мудра управлінська діяльність буде щедрою на нові ідеї та далекоглядні рішення, які допоможуть реалізувати поставлені завдання й здійснити задумані плани, а притаманні Вам енергія, завзятість та наполегливість і надалі сприяють піднесенню іміджу Національного університету «Одеська юридична академія»!

Новини

2017-09-17

Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

14 вересня 2017 року на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася консультативна, профорієнтаційна зустріч представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х - 11-х класів гімназії.

Докладніше

2017-09-13

Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

Докладніше

2017-09-06

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. зі студентами інституту та коледжу

06.09.2017 та 08.09.2017 року відбулися зустрічі директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами інституту та коледжу.

Докладніше

2017-09-01

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

1 вересня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань.

Докладніше

2017-09-01

Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

Докладніше

2017-08-31

Збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА . Перед присутніми на зборах виступив директор інституту Фелик В.І., який представив нових викладачів

Докладніше

2017-08-30

Київський інститут інтелектуальної власн­ості та права починає новий навчальний рік

1 вересня 2017 року о 9.00 відбудеться свято присвячене поча­тку нового навчально­го року

Докладніше

2017-08-24

З Днем Незалежності України!

Коли корабель держави вирушає в самостійне плавання, необхідно як на морі дотриматися трьох головних умов. Потрібні чітка мета, яка об'єднує всю команду, злагодженість і професіоналізм мореплавців. Не дарма кажуть, що для корабля, у якого немає напрямку, не буває попутного вітру.

Докладніше

2017-08-23

З Днем Державного прапора України!

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Це свято було засновано в знак великої поваги до офіційного державного символу України.

Докладніше

2017-07-28

​Завершився строк подання документів на здобуття ступенів бакалавр та магістр у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій»

Докладніше